Forum
Choroby, Fobia: objawy i leczenie
Autor tematu Marcel (1142)
Szczecin
29-03-2010 10:37
Choroby, Fobia: Jakie objawy fobii mieliście lub macie? Jak sobie z nimi radzicie, jakie sposoby leczenia?
Polska
18-11-2013 09:29
Czy ktoś z Was podejmował leczenie fobii w jakimś ośrodku dla osób nerowowo chorych? Jak wyglądało leczenie?
Polska
11-03-2014 09:07
A może leczycie fobie w ramach grup terapeutycznych?
18-10-2016 16:59
Ja swojego czasu strasznie bałam się pająków, ale dałam radę sobie z tym poradzić dzięki stopniowemu przyzwyczajaniu się do tych obrzydlistw. Dalej reaguję dreszczem na ich widok, ale przynajmniej nie dostaję ataków paniki
31-01-2018 15:45
Najważniejsze to chociaż próbować się przełamywać. Wiadomo, że blokada jest ogromna ale każdy mały krok zbliżający nas do sukcesu to już powód do dumy. Jednak rozumiem też osoby, które nie czują potrzeby walki z tym. Jeśli nie czują się niekomfortowo ze swoimi fobiami to można z tym też żyć.
13-04-2018 16:21
Moja znajoma pokonała swoją fobię dotyczącą związków i mężczyzn. No a problem już był tak głęboki, że potrzebowała pomocy psychologa. Na szczęście teraz już wszystko jest w porządku i jest w szczęśliwym związku małżeńskim no ale gdyby jej wtedy powiedzieć, że bycie z kimś do końca życia jest możliwe to raczej by w to nie uwierzyła:http://www.kobiety.pl/zwiazki-i-seks/milosc-az-po-grob-nie-tylko-w-bajkach No ewentualnie podałaby przykłady, które można zliczyć na palcach jednej dłoni. Fobie czasem przybierają naprawdę przedziwne formy ale najważniejsze to szukać pomocy i nie zostawiać tak tego.
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7592
filmów425
blogów193
postów50343
komentarzy4197
chorób514
ogłoszeń23
jest nas18831
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu5
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Kozie mleko właściwości najzdrowsze w odżywianiu. | Organiczne suplementy diety dla wegan , jako składnik pokarmów. | Preparat pomagający w leczeniu tarczycy swanson , to idealne zioło do nabycia w naszym sklepie. |