Forum
jak walczyć z alergią pokarmową?
Autor tematu celina42 (0)
Warszawa
23-02-2009 10:34
Witam jak walczycie z alegia pokarmowa ?
Polska
15-03-2009 11:25
Witam.
W artykułach został umieszczony dobry artykuł na temat leczenia alergii. Pisze w nim np., że leczenie niepożądanych reakcji pokarmowych polega na czasowej lub trwałej eliminacji z diety szkodliwego pokarmu. W jego miejsce należy wprowadzić składnik, który będzie miał zbliżone wartości odżywcze jak odstawiony pokarm, a nie będzie powodował objawów niepożądanych. Dieta powinna być zawsze dobierana indywidualnie na podstawie obrazu klinicznego, badań dodatkowych, próby ekspozycji i eliminacji. Wstępny czas wyłączenia szkodliwego pokarmu z diety wynosi około roku. Istotne jest przeprowadzanie kontroli skuteczności leczenia, której miarą jest ustępowanie niepożądanych objawów klinicznych.
Ciekawe czy to wystarczy aby pokonać tą chorobę, proszę o Wasze opinie na ten temat. Zapraszam również do przeczytania artykułu.
Pozdrawiam
Poznań
31-05-2017 15:01
Ja walcze unikając produktówa na które mam alergie to wszystko
30-08-2017 12:03
Hej,
dla mnie pomogły cenne rady na http://myslowianki.pl/skaza-bialkowa-jak-sie-objawia-u-niemowlat-i-jak-ja-leczyc/ i oczywiście pomoc lekarza, zmieniłam swoją dietę i jadłam naturalne nie przetworzone produkty. Polecam gotować samemu i kupować nieprzetworzoną żywność!
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7571
filmów425
blogów183
postów50153
komentarzy4183
chorób513
ogłoszeń21
jest nas18789
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu8
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Oferujemy w roznych rozmiarach majtki, stringi i bokserki , zapraszamy do zapoznania sie z nasza oferta. | Preparat pomagający w leczeniu tarczycy swanson , to idealne zioło do nabycia w naszym sklepie. |