Forum
Choroby, Biegunka: Sposoby
Autor tematu Marcel (1142)
Szczecin
26-05-2010 09:51
Choroby, Biegunka: Jakie macie nie farmakologiczne sposoby na biegunkę? Co ecie wtedy lub pijecie?
26-05-2010 18:20
Na silne rozwolnienie stosuje kawę mieloną : do buzi łyżeczka kawy popita ciepłą przegotowaną wodą , jeśli nie pomoże to następna . Cementuje pupę
14-06-2010 06:33
dużo wody po prostu i biorę asamax więc nic nadzwyczajnego
Warszawa
29-05-2012 16:02
Moja mama miała często problemy z biegunką. Biedna męczyła się czasem nawet po kilka dni. W końcu postanowiłyśmy znaleźć jakiś skuteczny środek, który nie tylko zahamuje biegunkę w danej chwili, ale również będzie zapobiegać kolejnym. Myślę, że nam się udało. Przeglądając różne strony w internecie trafiłyśmy na Firmę CaliVita. Kupiłyśmy preparat "AC-Zymes". Jest to produkt, który zawiera bakterie Lactobacillus acidophilus, wykazujące wszechstronne działanie i aktywnie zwalczające patogeny, które dostały się do naszego układu pokarmowego, powodując m.in. biegunkę.
Od czasu stosowania tego preparatu mama nie ma już tego typu problemów. "AC-Zymes" pozwala jej zachować normalną florę jelit, eliminacje substancje szkodliwe dostające się do przewodu pokarmowego oraz zapobiega zaburzeniom procesów trawienia. Polecam ten produkt każdemu, kto ma tego typu problemu.
Tutaj macie link do sklepu, w którym ja dokonałam zakupu: http://www.vitero.pl/pl/p/AC-Zymes-2-mld-flo ry-100-kaps./129
01-06-2012 17:17
I słusznie wprowadzając do organizmu zasadowe bakterie które wymordują te niedobre-kwasowe , pozbędziemy się biegunki. Rzecz oczywista że zasadowe bakterie to żywność typu warzywa i owoce + środki obojętne czyli woda mineralna nie gazowana, wszystkie pozostałe produkty są kwasotwórcze a tych zjadamy więcej niestety.
01-06-2012 20:38
Ja polecam ziółka kobylak ,sprawdzone i przetestowane na całej rodzinie.
02-06-2012 17:26
Testowanie ziółek to fajny pomysł. Ciekawy jestem ile osób stosuje naturalne sposoby mając oczywiście świadomość że natura dała nam wszystkie leki na Nasze obecne dolegliwości. Zadaje sobie czasami takie pytania, chociaż niedawno kilka dni temu będąc a aptece w moim mieście nie było ziół sypanych ŻADNYCH szok
Jedynie półki pełne od tabletek , pigułek i proszków i jak mi zaproponowała Pani sprzedająca owe farmaceutyki to normalnie wymiękłem. O metabolizmie nie wiedziała Pani prawie wcale nic. Jedynie tylko zachwalała wszystko że środek w tabletkach typu pokrzywa i skrzyp jest zajeb..... .
Moje pytanie typu co Szanowna Pani lubi najbardziej , odpowiedzieć Lody - wszystkie. Dodałem małą dygresję że być może w niedługim czasie i lody będą w tabletkach.
02-06-2012 22:28
Ja używam ziółek,staram się zastąpić nimi leki u siebie i u domowników i powiem,ze nie pamiętam kiedy byliśmy u lekarza.Tak jak piszesz natura nam dała wiele tylko trzeba to umieć i chcieć wykorzystać.
Warszawa
19-05-2013 17:34
Moja mama miała często problemy z biegunką. Biedna męczyła się czasem nawet po kilka dni. W końcu postanowiłyśmy znaleźć jakiś skuteczny środek, który nie tylko zahamuje rozwolnienie w danej chwili, ale również będzie zapobiegać kolejnym. Myślę, że nam się udało. Przeglądając różne strony w internecie trafiłyśmy na Firmę CaliVita. Kupiłyśmy preparat "AC-Zymes". Jest to produkt, który zawiera bakterie Lactobacillus acidophilus, wykazujące wszechstronne działanie i aktywnie zwalczające patogeny, które dostały się do naszego układu pokarmowego, powodując m.in. biegunkę.
Od czasu stosowania tego preparatu mama nie ma już tego typu problemów. "AC-Zymes" pozwala jej zachować normalną florę jelit, eliminacje substancje szkodliwe dostające się do przewodu pokarmowego oraz zapobiega zaburzeniom procesów trawienia. Polecam ten produkt każdemu, kto ma tego typu problemu.
Tutaj macie link do sklepu, w którym ja dokonałam zakupu: http://www.vitero.pl/pl/p/AC-Zymes-2-mld-flory-100-kaps./129
Gdynia
26-04-2018 21:19
Pamiętajcie też wg mnie bardzo ważną rzecz - jeśli dziecko ma biegunkę a szczególnie noworodek to w grę nie wchodzą już sposoby tylko trzeba szybko jechać do szpitala żeby dziecko się nie odwodniło. U starszego dziecka biegunka wygląda już trochę inaczej (oraz jej leczenie) http://chorobydzieci.pl/biegunka-u-noworodka-i-niemowlaka-to-musisz-wiedziec/
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7592
filmów425
blogów195
postów50369
komentarzy4198
chorób514
ogłoszeń23
jest nas18835
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu2
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Preparat pomagający w leczeniu tarczycy swanson , to idealne zioło do nabycia w naszym sklepie. |