Forum
Choroby, Nietrzymanie moczu: Profilaktyka
Autor tematu Marcel (1142)
Szczecin
11-06-2010 09:26
Choroby, Nietrzymanie moczu: Czy istnieje jakaś skuteczna profilaktyka tego schorzenia? Co robić aby nie zachorować?
25-10-2017 17:17
Dzień Dobry ,Czy moczenie nocne występowało u Pana kiedy był Pan dzieckiem ? Czy ten problem dotyczy Pana dzieci ? Moczenie nocne jest powszechnym i złożonym problemem zdrowotnym także na podłożu psychologicznym. Konsultacja z lekarzem jest bardzo ważna.
Zapraszam na stronę suchyporanek.pl która zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat moczenia nocnego pogrupowane w sekcje:
1. Czym jest moczenie nocne?
2. Przyczyny występowania
3. Co można zrobić?
4. Wizyta u lekarza
5. Dalsze pytania
Na stronie można znaleźć dzienniczek mikcji, który rodzice wraz z dziećmi powinni wypełniać, aby pomóc lekarzowi określić przyczyny choroby i pokonać dolegliwość.
Dodatkowo na stronie jest aplikacja związana z dzienniczkiem - bohater Dezmo pozwoli dzieciom uporać się z problemem moczenia.
Pozdrawiam Przedstawiciel serwisu suchyporanek.pl
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7571
filmów425
blogów183
postów50153
komentarzy4183
chorób513
ogłoszeń21
jest nas18789
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu8
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Oferujemy w roznych rozmiarach majtki, stringi i bokserki , zapraszamy do zapoznania sie z nasza oferta. | Preparat pomagający w leczeniu tarczycy swanson , to idealne zioło do nabycia w naszym sklepie. |