Forum
Autor tematu niuskaaa (1)
24-06-2010 21:55
Nieleczona lub źle leczona cukrzyca grozi powikłaniami:
– uszkodzenie siatkówki oka (retinopatia),
– uszkodzenie nerek (nefropatia),
– uszkodzenie nerwów ruchowych, czuciowych lub wegetatywnych (neuropatia),
– zmiany miażdżycowe w średnich i dużych tętnicach,
– stopa cukrzycowa, czyli trudno gojące się owrzodzenia stopy,
– zaburzenia erekcji
Białystok
30-06-2010 14:19
Przy odpowiednim planie leczenia, możesz zmniejszyć, a nawet zapobiec powikłaniom cukrzycy. http://www.facebook.com/mampasje
13-09-2017 14:41
Podobne informacje znalazłam na stronie http://www.portaldieta.com.pl/ Osoby znajdujące się w grupie podwyższonego ryzyka powinny oczywiście poddawać się regularnym badaniom pozwalającym na ewentualne wykrycie cukrzycy, oraz bacznie obserwować wszelkie niepokojące zmiany dotyczące ich zdrowia. Mogą być to zmiany stosunkowo niewiele znaczące, ale jeśli powtarzają się dosyć często to mogą być to pierwsze z objawów cukrzycy.
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50417
komentarzy4198
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18866
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu5
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Szpitalne mocne torby bawełniane służą na narzędzia chirurgiczne. |