Forum
Choroby, Zespół jelita drażliwego (IBS) : Dieta
Autor tematu Marcel (1142)
Szczecin
06-08-2010 07:19
Choroby, Zespół jelita drażliwego (IBS) : Jaka dieta zalecana jest przy tej chorobie?
Na czym ona polega i co możecie polecić innym chorym?
Warszawa
25-08-2011 14:31
Stres, nieregularne pory posiłków, przemęczenie i narastająca góra obowiązków. Wielu spośród nas męczy się z takimi dolegliwościami każdego dnia, jednak ciężko jest zmienić tryb życia. Człowiek przyzwyczaja się do własnego rytmu i ciężko mu wprowadzać do niego zmiany. Jednak niestety coraz więcej osób męczy się z dolegliwościami jakie są konsekwencją takich zachowań i przewlekłego stresu.
Ważne jest zachowanie rozsądku podczas wybierania posiłków, jedzenie nie powinno być tłuste i bardzo ostre. Ważne jest dostarczanie zbóż i jak najmniejszej ilości pożywienia mocno przetworzonego. A przy tym wszystkim najważniejsze jest "wrzucenie na luz" i odstresowanie się, ponieważ IBS to pewna forma nerwicy.
Polska
08-10-2013 09:40
A jakich konkretnie produktów powinno się unikać?
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7589
filmów425
blogów191
postów50322
komentarzy4197
chorób514
ogłoszeń23
jest nas18826
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu2
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Kozie mleko właściwości najzdrowsze w odżywianiu. | Organiczne suplementy diety dla wegan , jako składnik pokarmów. | Preparat pomagający w leczeniu tarczycy swanson , to idealne zioło do nabycia w naszym sklepie. |