Forum
Jak radzicie sobie z tą chorobą? Czy leczenie u Was przynosi jakieś efekty?
Autor tematu admin (69)
Polska
15-03-2009 11:41
Jak radzicie sobie z tą chorobą? Czy leczenie u Was przynosi jakieś efekty?
Kraków
13-08-2011 17:00
dzień dobry mam taki problem w wieku 15 lat zaczełem chorować na zatoki, od tego czasu robiłem 2 razy testy skurne na alergie bez skutku miałem robioną tomografię głowy, 2 razy zdjęcie zatok też nic nie wykazało, maiłem prostowaną przegrode to też nie pomogło obcinano małżowinę nosową, moje objawy to zatkany nos bul głowy bul zatok uczucie gorących stup , wydzielina z nosa obsiada na tylnej scianie gardła powoduje to bul gardła gorączkę infekcje, mam cały czas nieżyt nosa choruję na infekcję 2 lub 1 razy na miesiąc regularnie przez 4 lata, nie wiem co mam robić chodzę od 4 lat prywatnie do laryngologa, wydaję masę kasy na leki które pomagają na 2 góra 3 tygodnie a pózniej choroba powraca, nie pamiętam kiedy miał bym odetkany nos całkowicie proszę o radę bo nie wiem co mam robic jestem zdesperowany, przepraszam za błędy
17-02-2012 12:34
A czy byłeś z tym problemem u specjalisty? Bo czasem pomagają krople lub inne specyfiki an katar. U mnie najgorzej jest wiosną.a do tego dochodzi łzawienia oczu.
Polska
25-10-2013 08:55
A krople Ci pomagają? Na jak długo?
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50416
komentarzy4198
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18857
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu1
zalogowani0
online (ostatnie 24h)1
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Szpitalne mocne torby bawełniane służą na narzędzia chirurgiczne. |