Forum
Autor tematu admin (69)
Polska
15-03-2009 12:39
Czy leczenie u Was przynosi jakieś efekty? Czy poddaliście się zabiegowi? Czy używacie jakiś maści, jakich?
17-04-2009 19:45
anurex krwawienia ustały, ale zewnętrzny guzek został

proszę o pomoc, co stosować aby znikł
Lublin
05-05-2009 08:47
Mam pytanie..co Was zaniepokoiło że zdecydowaliście się pójść do lekarza.Jakie mieliście objawy?
05-05-2009 15:21
Główny objaw to krew na papierze toaletowym,ból pojawia się z reguły później,psychika tak działa że momentalnie zaczyna się coś dziać z człowiekiem.Potem oczywiście lekarz,leki.i cała procedura typu badania.Koniec z końcem radzisz sobie sam bo innego wyjścia nie masz.
Tak było ze mną.
05-05-2009 15:35
Dodam jeszcze że wszelakie środki typu czopki doodbytnicze powinny być wycofane z produkcji,zapytacie dlaczego ,ano dlatego że każde ciało obce w bańce odbytniczej podrażnia ścianki jelita i doprowadza do groźnych powikłań.Znam zbyt wiele przykładów-osób które chorowały na tą przypadłość i skończyło się to po kilku latach ciężką chorobą,i zejściem śmiertelnym.

Popularna ;lewatywa robiona w każdym szpitalu z nie przegotowana wodą i najczęściej z mydłem też doprowadza pacjenta do ciężkich chorób.
Lublin
05-05-2009 19:35
Robert ale przecież nie zawsze krew oznacza nowotwór, mogą to być hemoroidy, lub toczący się stan zapalny jelit.
Ja osobiście też miałam taką sytuację że zobaczyłam krew na papierze, strasznie sie przestraszyłam, choć to był jednostkowy przypadek ze względu na przetrzymywanie stolca pękło jakieś naczynko, i stąd ta krew.
06-05-2009 04:23
Oczywiście nie że nie zawsze ,można powiedzieć że jakieś 90% przypadków to lekkie podrażnienie czy choćby hemoroidy.Jednak sposoby leczenia tej przypadłości warte są zastanowienia ,często tak się zdarz że że z niewinnej choroby trwającej zbyt długo,lub źle leczonej można nabawić się ciężkiego kalectwa.
Lublin
06-05-2009 08:06
Jeśli chodzi o problemy z jelitami to miewam je czasami, wzdęcia, jakieś zaparcia, czasem biegunka, ale posiłkuję się wtedy ziołami, unikam tabletek.
Moja babcia miała polipy na jelicie i leczyła je ziołami o.Bonifratów, no i wyleczyła, dlatego wierzę w moc ziołolecznictwa, na pewno nie we wszystkich chorobach, ale jeśli chodzi o jelita to na pewno.
06-05-2009 12:08
Ktos z mojej rodziny moze nie bardzo krwawi, ale ma straszne bóle, własnie stosuje czopki, które w zasadzie pomagaja coraz mniej , tak samo i maść. Ma juz taki problem ze dwa lata. To tez moze być niebezpieczne? Tłumacze zeby szedł do lekarza, ale nie da sie przekonac.
06-05-2009 16:01
Nasiadówki z ziół wykazują dużą skuteczność,napisze w artykułach.
kołobrzeg
16-09-2009 21:56
Robercie a co mam zrobić z moim zewnętrznym guzkiem? czy tylko nasiadówki? a one w ciepłej czy chłodnej wodzie? juz prawie rok i nie moge sie go pozbyć

ratunku, pomocy, u lekarza nie byłam tylko o bieonergoterapeuty - który niestety mi nie pomógł,,

były już czopki, maści tabletki i nic

obecnie stosuję diosminex 2 opakowanie i jakby był bardziej miękki ale nadal jest, a do tego bolą mnie łydki, nawet rano jak się budzę

czy mam iśc do lekarza? boję się panicznie
17-09-2009 07:33
Nasiadówki robimy w ciepłej wodzie,nie gorącej ale takiej byś spokojnie mogła sobie usiąść.
Co do lekarza to nie widzę żadnych przeciwwskazań,powiem więcej powinnaś udać się do dobrego chirurga lub nawet proktologa.Istnieje możliwość podwiązania guzka,po pewnym czasie sam odpadnie.
I proszę się nie bać,lekarz też człowiek nie zrobi Ci krzywdy.
Głowa do góry.
kołobrzeg
17-09-2009 22:30
a ile taki lub inne zabiegi kosztują?
i czy iść prywatnie czy na kasę chorych?
lekarz rodzinny w grudniu dał mi skierowanie do chirurga ale nie poszłam? a teraz chyba takie skierowanie jest już nieważne?
18-09-2009 06:46
Nie znam cen ,co do wyboru lekarza musisz sama zdecydować,skierowanie jest ważne zdaje się miesiąc lub ciut więcej.
Katowice
19-11-2012 22:31
po tym co przeszłam nie wierze w żadne maści ani domowe sposoby typu miód. bzdury! ból krew i łzy! nie byłam przekonana co do operacji w związku z przewlekłą rekonwalescencją. dopóki nie dowiedziałam się o klinice w Siemianowicach Śląskich w której usuwają hemoroidy laserem. Jestem pod wrażeniem wyników. Polecam
Będzin
20-11-2012 10:21
po tym co przeszłam nie wierze w żadne maści ani domowe sposoby typu miód. bzdury! ból krew i łzy!


Zgadzam się! Zbyt wielu ludzi zaniedbuje leczenie a potem są zaskoczeni, że maści i czopki nie działają. Jeśli operacja jest niezbędna nie należy jej odwlekać. Sam byłem pacjentem kliniki w Siemianowicach i polecam tamtejsza metodę laserową z czystym sercem.
11-02-2013 13:11
u mnie marne czytałam o klinice w Siemianowicach, którą wcześniej tutaj wspomniano. Świetne opinie na temat lekarzy i placówki. Tez się chyba zdecyduje na usunięcie
05-06-2019 20:37
U mnie leczenie przyniosło jakiekolwiek efekty dopiero kiedy zdałem sobie sprawę, że żylaki odbytu to nic innego jak problem z żyłami. Dopiero kompleksowe działania dały efekty, czyli jednocześnie maści, domowe sposoby (doraźnie), dieta i uszczelnianie naczyń krwionośnych pozwoliły mi pocieszyć się zdrowiem przez dłuższy czas. Dla zainteresowanych kilka ważnych info o tej chorobie, które mi akurat pomogły: /hemoroidy.blog/definicja-objawy-i-leczenie/" >
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7592
filmów425
blogów196
postów50413
komentarzy4198
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18848
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu1
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Najgorsza jest alergia pokarmowa to prawdziwa zmora pacjentĂłw. |