Forum
Autor tematu admin (69)
Polska
04-04-2009 04:38
Jakie leczenie wybrał Wasz lekarz, jakiego Wy dokonaliście wyboru? Czy pomogło?
02-10-2009 10:31
Witam ja od 15 lat choruję na jaskre ale 2 tygodnie temu dowiedzialam się że prawdopopdobnie od kropli na jaskre (skutki uboczne) mam początek zaćmy już od jakiegoś czasu zauważylam że widzę mniej wyraźnie ale myślalam że to od jaskry i astegmaztyzmu czy nie orientuje się pani czy jezeli musiala bym być operowana na zaćme to czy jaskra nie jest przeciwskazaniem do takiej operacji?
Katowice
14-06-2018 15:15
Odświeżam temat, bo jest bardzo ważny i mi bliski. Niestety zaćma jest uleczalna tylko operacyjnie, ale nie trzeba się bać. Nie boli i trwa około 20 min. Moja mama miała operację, więc wiem. Świetnie się ją zajęli w Alfa-Vision http://alfavision-zacma.pl/dobierz-soczewki-ponadstandardowe/. Zorganizowali nawet transport ze Śląska prosto do kliniki i nie musiała też długo czekać na sam zabieg, około 2 tygodnie. Przy tej operacji pozbyła się też astygmatyzmu, ale trzeba wiedzieć jakie soczewki przy zaćmie będą dla was najlepsze.
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7592
filmów425
blogów195
postów50369
komentarzy4198
chorób514
ogłoszeń23
jest nas18835
nowych dzisiaj1
w tym miesiącu2
zalogowani0
online (ostatnie 24h)2
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Preparat pomagający w leczeniu tarczycy swanson , to idealne zioło do nabycia w naszym sklepie. |