Forum
Choroby, Oparzenia: leki
Autor tematu Marcel (1142)
Szczecin
23-11-2011 08:19
Choroby, Oparzenia: Jakie leki stosowaliście lub stosujecie na oparzenia? Co możecie polecić, jakie maści, jakie sposoby?
Poznań
22-05-2015 15:35
Chyba najlepszym sposobem jest włożyć oparzone miejsce pod zimną wodę i trzymać kilka minut. Ale chętnie dowiedziałbym się, jak przyspieszyć gojenie.
12-01-2018 16:25
Rozpalając w piecu paskudnie poparzyłem dłoń. Poparzenie drugiego stopnia - rana otwarta. Pomógł mi Argosulfan. Na szczęście poparzyłem dłoń a skóra tam jest grubsza i goiła się szybko.
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7588
filmów425
blogów191
postów50319
komentarzy4196
chorób513
ogłoszeń23
jest nas18824
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu5
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Kozie mleko właściwości najzdrowsze w odżywianiu. | Organiczne suplementy diety dla wegan , jako składnik pokarmów. | Preparat pomagający w leczeniu tarczycy swanson , to idealne zioło do nabycia w naszym sklepie. |