Forum
Autor tematu barbara901 (12)
08-04-2009 23:58
Już pół roku mam opuchnięte powieki i zaczerwienione oczy i mnie pieką.Lekarz stwierdził,ze to na tle alergicznym.Co mam robić,bo kropelki mi nie pomagają a rumianku podobno nie stosuje się.Proszę o pomoc.
Wrocław
25-04-2009 23:57
Mam tak samo. Od bardzo dawna męczy mnie zapalenie spojówek i związane z tym objawy - pieczenie, zaczerwienienie i opuchnięcie powiek. Byłam u wielu lekarzy, zawsze dostaje informację, że jest to na tle alergicznym i możliwe jest tylko chwilowe wyleczenie, a objawy za jakiś czas powrócą. Niestety tak się dzieje. Obecnie znowu przechodzę przez zapalenie spojówek. Przez miesiąc brałam krople Opatanol (na alergię), ale niestety nie pomogły. Teraz dostałam antybiotyk Tobradex i maść Cuci-erythromycin - oba leki na receptę. Za 3-4 tygodnie zobaczymy efekty.
Barbaro, radzę ci wybrać się do innego lekarza lub powiedzieć obecnemu jak bardzo przeszkadzają ci twoje objawy i żeby spróbował jakoś temu zaradzić - na przykład wprowadzając mocniejszy lek-antybiotyk.
Pozdrawiam
Świebodzice
30-06-2009 09:38
... znów mnie dopadło, spuchnięte powieki, łzawiące oczy, jakaś wydzielina która mi skleja powieki rano.
Wieczorem zakraplam oczy. Dziś już nie było tak duzo tej klejącej się wydzieliny, ale powieki ma nadal opuchnięte.
Myślałam o okładach z rumianku,
ale Basia tu napisała że sie nie stosuje. Możesz mi napisać dlaczego ??
dolnyśląsk
30-06-2009 19:46
Oczy przemywa się mocną,zaparzona zwykłą herbatą,zmieniając wacik za każdym razem.
Ja stosuję przy zapaleniu spojówek krople DICORTINEFF(są na recepte)pomagają mi na bardzo długo.I do tego leki antyhistaminowe np.ZYRTEC.
Dobrymi kroplami do oczu z alergicznym i ostrym zapaleniem spojówek są krople VIVIDRIN(kropiłam córce byłam z nich zadowolona,są na recepte)
Poznań
26-04-2013 11:35
A są na to jakieś dobre krople bez recepty?
Polska
03-12-2013 08:50
Podbijam powyższe pytanie
23-03-2017 15:29
są kropelki bez recepty najwilżające oko i trochę pomagające ale nie wiem czy są w stanie wyleczyć chorobę, generalnie masz tu sporo sposobów /www.stolicazdrowia.pl/218/alergiczne-zapalenie-spojowek-rodzaje-objawy-leczenie/" >https/www.stolicazdrowia.pl/218/alergiczne-zapalenie-spojowek-rodzaje-objawy-leczenie/ znajdź coś dla siebie
28-06-2018 20:34
Moim zdaniem tych objawów nie powinno się lekceważyć i udać się do jakiegoś dobrego okulisty.

________________________________
soczewki jednoogniskowe - http://alfavision-zacma.pl/czeka-cie-operacja-zacmy-wybierz-odpowiednie-soczewki/
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7592
filmów425
blogów195
postów50369
komentarzy4198
chorób514
ogłoszeń23
jest nas18835
nowych dzisiaj1
w tym miesiącu2
zalogowani0
online (ostatnie 24h)2
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Preparat pomagający w leczeniu tarczycy swanson , to idealne zioło do nabycia w naszym sklepie. |