Forum
Chrapanie jako objaw choroby?
Autor tematu julekk87 (2)
Poznań
02-08-2013 09:05
Czy chrapanie może świadczyć o chorobie / o czymś niepokojącym?
Polska
02-08-2013 09:08
Pewnie o problemach z drogami oddechowymi, ale być może to nie wszystko.

A co zrobić, gdy małe dziecko / niemowlę niepokojąco głośno chrapie?
Polska
09-09-2013 08:53
Podbijam temat
Białystok
10-12-2015 18:42
U Mnie chrapanie było efektem przerośniętych migdałków, które ostatecznie szczęśliwie mi usunięto. Przez wiele lat bagatelizowałam ten problem, aż w końcu zdecydowałam się na wizytę u laryngologa.
Dziś mogę stwierdzić, że po tym zabiegu czuję się bardzo dobrze. Lepiej śpię, nie mam bólów głowy a co najważniejsze, poprawiła się moja koncentracja, gdyż pracując umysłowo, bardzo liczyłam na poprawę właśnie w tej materii.
Dlatego dziś każdemu zasugeruję, aby nie lekceważył problemu chrapania. U Mnie problemem były migdałki, ale może to być także np. polip w przegrodzie nosowej lub wiotkie czy miękkie podniebienie. Jestem zdania, że w razie zaobserwowania u siebie zjawiska chrapania, należy bezwzględnie skorzystać z porady jakiegoś dobrego laryngologa.
13-04-2018 16:22
Oczywiście, że może być to objaw choroby tak samo jak przeciągły kaszel, który nie ma nic wspólnego z przeziębieniem lub chrypka.
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7592
filmów425
blogów193
postów50343
komentarzy4197
chorób514
ogłoszeń23
jest nas18831
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu5
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Kozie mleko właściwości najzdrowsze w odżywianiu. | Organiczne suplementy diety dla wegan , jako składnik pokarmów. | Preparat pomagający w leczeniu tarczycy swanson , to idealne zioło do nabycia w naszym sklepie. |