Forum
Choroby: angina: profilaktyka
Autor tematu admin (69)
Polska
04-10-2013 08:54
Jak uchronić się przed anginą? Jakie witaminy trzeba uzupełnić?
25-10-2017 10:58
Już jako dziecko miałam skłonności do anginy. Nawet pediatra chciała mnie zaszczepić, ale wtedy przestałam chorować. Sama myśl o szczepieniu mnie odratowała , a tak serio... W tym roku przeżyłam anginę swojego życia i nie chcę, aby to powtórzyło się kiedykolwiek! Dlatego teraz zapobiegam! Nie lubię faszerować się lekami, dlatego interesuję mnie domowy sposób na ból gardła i wszelkie naturalne sposoby leczenia. Podsyłam kilka przydatnych metod i sprawdzonych trików, jak skutecznie dbać o gardło.
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7571
filmów425
blogów183
postów50153
komentarzy4183
chorób513
ogłoszeń21
jest nas18789
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu8
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Oferujemy w roznych rozmiarach majtki, stringi i bokserki , zapraszamy do zapoznania sie z nasza oferta. | Preparat pomagający w leczeniu tarczycy swanson , to idealne zioło do nabycia w naszym sklepie. |