Forum
Autor tematu Daria (0)
20-10-2014 23:34
Dołączyłam do tego działu na forum, ponieważ od jakiegoś czasu boli mnie kręgosłup. Nigdy wcześniej nie zdarzały mi się takie sytuacje, dlatego jestem trochę zaniepokojona. Niestety kompletnie nie orientuję się jak wygląda diagnostyka chorób kręgosłupa, dlatego proszę Was o radę. Czy najpierw powinnam iść po skierowanie do lekarza rodzinnego? a później ewentualnie na dalsze badania? Czy rezonans magnetyczny kręgosłupa byłby konieczny? (przy pomocy http://cenomed.pl/ zaznajomiłam się już z cenami i z miejscami, w których mogłabym wykonać to badanie). Byłabym wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam.
25-10-2017 10:52
Pozwolę sobie na odkopanie wątku, bo sam do niedawna zmagałem się z ogromnym bólem kręgosłupa. Po wielu tygodniach leków i maści trafiłem w końcu na rehabilitacyjny pas wzmacniający Lumbatrac WG 30 - http://www.diskdr.pl/wg30max.htm dzięki niemu ból znacznie się zmniejszył, komfort życia poprawił i mogłem zrezygnować z leków doustnych.
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7588
filmów425
blogów191
postów50319
komentarzy4196
chorób513
ogłoszeń23
jest nas18824
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu5
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Kozie mleko właściwości najzdrowsze w odżywianiu. | Organiczne suplementy diety dla wegan , jako składnik pokarmów. | Preparat pomagający w leczeniu tarczycy swanson , to idealne zioło do nabycia w naszym sklepie. |