Forum
Atopowe zapalenie skóry a farowanie włosów?
Autor tematu Znachor (0)
16-11-2014 22:21
Witajcie. Moja żona cierpi na ta chorobę i tak się zastanawiam, czy to dobry pomysł żeby farbować? Albo może inaczej - czy s± jakie¶ farby - ale takie bardzo łagodne (nie szampony, co zmywaj± się po 2, 3 myciach)? Kiedy¶ już próbowała pofarbować - rezultaty opłakane, głowa j± tak swędziała, że konieczna była wizyta u lekarza. Ma¶ci, natłuszczanie... Wyczytałem o czym¶ takim jako alternatywie do farby http://www.jeanlouisdavid.pl/produkty-nadajace-pigmentow-alternatywa-dla-koloryzacji/ - kto¶ z AZS zna i mógłby zarekomendować?
neverland
03-10-2016 13:51
Jest pełno farb bez amoniaku. Najlepiej zapytać się co o tym s±dzi dermatolog, a następnie wybrać się do fryzjera, który dysponuje takimi łagodnymi farbami i przeprowadzi zabieg zmiany koloru włosów profesjonalnie.
Przy AZS polecam krem Dermaveel - nie ma nic lepszego bez recepty
09-03-2018 15:17
Mysle, ze to nie jest jakis szczegolny problem. Zreszta wszystko masz dokladnie opisane w artykule www.febumed.com.pl/Atopowe-zapalenie-skory-u-dzieci-i-niemowlat-pielegnacja-blog-pol-1507543778.html AZS jest dla chorych źródłem wielu problemów. Pierwszy to silny świąd, z powodu którego dziecko może budzić się w nocy nawet kilkanaście razy. Uporczywe drapanie uszkadza skórę, sprawiając, że wnikają w nią bakterie, zanieczyszczenia bądź alergeny, pogłębiając stan zapalny. Kolejny to wygląd skóry. Czerwona, pokryta wysypka i łuszcząca się bywa powodem wstydu. Wreszcie, im cięższy przebieg AZS, tym większe prawdopodobieństwo, że pojawia się również inne formy alergii, jak alergiczny nieżyt nosa czy astma oskrzelowa.
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7592
filmów425
blogów195
postów50369
komentarzy4198
chorób514
ogłoszeń23
jest nas18835
nowych dzisiaj1
w tym miesi±cu2
zalogowani0
online (ostatnie 24h)2
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także maj±cych różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale s± też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. ¬ródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale s± jeszcze inne choroby, które lecz± lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadz± znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinni¶my dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Preparat pomagający w leczeniu tarczycy swanson , to idealne zioło do nabycia w naszym sklepie. |