Forum
Toczeń układowy - leczenie tocznia układowego...
Autor tematu admin (69)
Polska
02-11-2009 22:56
Toczeń układowy - leczenie tocznia układowego... Jak sobie radzicie z chorobą?
Działdowo
21-01-2010 16:38
Hej. raz jest dobrze a raz źle. przez 2 lata nie mogłam się z tym pogodzić . Ale po pewnym czasie przestałam myśleć o chorobie jak o wrogu. Trzeba bylo się po prostu zaprzyjaźnić i jakoś teraz daje rade.Pozdrawiam
19-03-2010 18:24
hejka pozdrawiam
Gela Sycylia
19-03-2010 20:05
To ta choroba którą obok sarkoidozy najczęściej rozpoznaje dr House )))
19-11-2010 22:03
witam. u mnie długo nie mogli postawićprawidłowej diagnozy. początkowo leczyli na RZS.
najgorsze są bóle stawów.
ja nauczyłam sie już z tym żyć.nie myśl o chorobie, jak boli to łykam tabletki p/ bólowe i robie swoje
pozdrawiam.
witam. u mnie długo nie mogli postawićprawidłowej diagnozy. początkowo leczyli na RZS.
najgorsze są bóle stawów.
ja nauczyłam sie już z tym żyć.nie myśl o chorobie, jak boli to łykam tabletki p/ bólowe i robie swoje
pozdrawiam.
10-12-2010 12:01
Choruję już 7 rok, na początku było bardzo źle, dwoje dzieci wtedy jeszcze małe i ja z chorobą. Wiedziałam już dużo na ten temat, bo siostra zachorowała w wieku 24 lat, tak więc,że dopadło też mnie wcale mnie to nie dziwiło.Nie ukrywam,że było ciężko praca, dom, dzieci. Ale właśnie dzieci dały mi siłę na walkę z toczniem, wystawiłam działa Z bólem się zaprzyjaźniłam teraz to mój kumpel, biorę leki a jest ich trochę...... Co miesiąc kontrola u reumatologa, z mniejszą częstotliwością neurolog, kardiolog, endokrynolog, ortopeda. Teraz dopadła mnie anemia, tu mnie trochę uziemiło, ale jestem dobrej myśli, jakoś i z tym sobie poradzę. Mając 36 lat, byłam już na rencie jestem do tej pory i choć nie jestem w stanie pracować, znajduję zajęcia w domu szydełkuję, robótki ręczne. Jak nie mogę ruszać rękami wtedy chodzę i wyszukuję zajęcia to też jest jakieś wyjście aby tylko nie myśleć za dużo o chorobie. Pozdrawiam wszystkich.
10-12-2010 19:16
Choruję już 7 rok, na początku było bardzo źle, dwoje dzieci wtedy jeszcze małe i ja z chorobą. Wiedziałam już dużo na ten temat, bo siostra zachorowała w wieku 24 lat, tak więc,że dopadło też mnie wcale mnie to nie dziwiło.Nie ukrywam,że było ciężko praca, dom, dzieci. Ale właśnie dzieci dały mi siłę na walkę z toczniem, wystawiłam działa Z bólem się zaprzyjaźniłam teraz to mój kumpel, biorę leki a jest ich trochę...... Co miesiąc kontrola u reumatologa, z mniejszą częstotliwością neurolog, kardiolog, endokrynolog, ortopeda. Teraz dopadła mnie anemia, tu mnie trochę uziemiło, ale jestem dobrej myśli, jakoś i z tym sobie poradzę. Mając 36 lat, byłam już na rencie jestem do tej pory i choć nie jestem w stanie pracować, znajduję zajęcia w domu szydełkuję, robótki ręczne. Jak nie mogę ruszać rękami wtedy chodzę i wyszukuję zajęcia to też jest jakieś wyjście aby tylko nie myśleć za dużo o chorobie. Pozdrawiam wszystkich.Tak trzymaj Haniu, nie można sie poddawać.
ja też nie dopuszczam do siebie myśli na co choruje
czuje sie raz lepiej , raz gorzej ale sie nie rozklejam.
robie wszystko do południa bo póżniej to już róznie jest z bólem.
pozdrawiam i życze dużo siły do walki.
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50416
komentarzy4198
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18857
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu1
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Szpitalne mocne torby bawełniane służą na narzędzia chirurgiczne. |