Forum
Choroby, Rozstępy: zapobieganie i zwalczanie
Autor tematu Marcel (1142)
Szczecin
07-01-2010 10:21
Choroby, Rozstępy: Czy macie rozstępy? Jak je zwalczacie? Co polecicie innym na nie?
16-07-2014 09:57
Mam rozstępy na nogach. Stosuję kremy z drogerii, póki co nie zdają rezultatów.
06-07-2016 07:54
Ja stosowałam różne kremy na rozstępy z różnych drogerii. Generalnie jak dla Mnie nie sprawdza się takie rozwiązanie.
Byłam też na zabiegu Kilka razy. Efekt był, ale niestety jest to wydatek, nie mały i co najgorsze, aby konkretny zabieg na rozstępy pomógł, trzeba go kilkukrotnie powtórzyć.
25-01-2018 12:09
W zależności na jakim etapie są rozstępy. Jeśli mamy je w początkowym stadium tzn. czerwone pasy, kremy są w stanie pomóc. Niestety z czasem zmieniają kolor na perłowy i wtedy trudno się ich pozbyć (chyba, że metodą laserową).
Wiem to po sobie - w wieku 15 lat zaczęły mi się pojawiać pierwsze rozstępy, jednak zaniedbałam temat i teraz nie bardzo wiem, co robić dalej
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7592
filmów425
blogów194
postów50356
komentarzy4198
chorób514
ogłoszeń23
jest nas18832
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu1
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Organiczne suplementy diety dla wegan , jako składnik pokarmów. | Preparat pomagający w leczeniu tarczycy swanson , to idealne zioło do nabycia w naszym sklepie. |