Wybierz temat chorobyWybierz temat choroby

Wybierz temat choroby
Forum
Choroby, Szum w uszach: ignorowanie hałasu
Autor tematu Marcel (1142)
Szczecin
27-01-2010 09:31
Choroby, Szum w uszach: Jak długo chorujecie? Czy nauczyliście się ignorować powstający w uszach hałas?
Poznań
14-03-2014 09:33
Chyba szum to trafniejsze określenie. Byłem jakiś czas temu na wykładzie, na którym prezentowano, jakie szumy były udziałem Beethovena Masakra dla normalnie słyszącego człowieka, ale osoba chora z pewnością w końcu to habituuje.
Polska
17-10-2014 08:42
Ciekawe, jak szybko przestaje się to słyszeć...
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7565
filmów425
blogów182
postów50040
komentarzy4178
chorób513
ogłoszeń21
jest nas18722
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu4
zalogowani0
online (ostatnie 24h)1
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Oferujemy w różnych rozmiarach dziecięce materace , wykonane z materiałów przeciwodleżynowych. | Oferujemy w roznych rozmiarach majtki, stringi i bokserki , zapraszamy do zapoznania sie z nasza oferta. | Sprzedawana w naszym sklepie pinarka laserowa , posiada certyfikat ISO 9000. | Oferowane przez nasz sklep ubrania tanio ,szyte są z wysokogatunkowej bawełny. |