Forum
Choroby, Zespół napięcia przedmiesiączkowego: Leki
Autor tematu Marcel (1142)
Szczecin
17-03-2010 09:43
Choroby, Zespół napięcia przedmiesiączkowego: Co zażywacie, co brać aby łagodzić objawy tej dolegliwości? Co Wam pomaga?
Polska
09-06-2015 15:25
Jakimi lekami można się wspomagać?
23-10-2017 11:33
Ja słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii o produkcie Castagnus. Castagnus to lek, którego składnikiem aktywnym jest wyciąg suchy z owoców niepokalanka mnisiego. Wskazaniem do jego stosowania jest zespół napięcia przedmiesiączkowego (premenstrual syndrome, PMS) objawiający się między innymi bolesnością i uczuciem obrzmienia piersi, zaburzeniami równowagi emocjonalnej, bólami migrenowymi czy obrzmieniami okolic twarzy, rąk i stóp. Preparaty z niepokalanka rekomendowane są do leczenia objawów PMS przez brytyjskie i amerykańskie stowarzyszenia specjalistów ginekologii. Na stronie http://www.castagnus.pl/ znajdziesz kolejne informacje.
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50417
komentarzy4198
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18868
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu0
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Szpitalne mocne torby bawełniane służą na narzędzia chirurgiczne. |