Co to są kanały mentalne?
08-03-2009 07:55
Kanały mentalne zapewniają łączność między ciałem i duszą. Łączą mózg i umysł. Mózg wysyła pytania do umysłu, a odpowiedzi wracają dzięki aktywnym kanałom mentalnym. W nich powstaje ruch, czyli wibracja i energia, tworząca pole mentalne.

Są to dźwięki niesłyszalne, wibracyjne, obrazujące istotę energetyczną człowieka. Pewnie dlatego mówimy, że wykonujemy pracę umysłową, a nie mózgową.
Wiemy zresztą, że mózg, który sam z siebie zaczyna coś tworzyć, jest podobny do zawirusowanego komputera. Jego zadaniem jest sprawne przetwarzanie wszelkich informacji i podawanie łącznego wniosku, z której już robimy taki użytek, jaki chcemy.
Twórczym jest umysł, jako byt niematerialny, duchowy. W nim tkwi zagadka wszelkich talentów.
 
Imiona i nazwiska, jakie posiadamy, to niby przypadkowe słowa, a jednak nie są wcale przypadkiem. Każde ludzkie słowo jest energią, która zawiera potrzeby. Nie otrzymujemy więc swoich imion przez przypadek, ale z czyjegoś życzenia.
To samo jest z nazwiskami. Wchodzimy do określonej rodziny, bo zaistniała taka potrzeba duchowa, a my wraz z nazwiskiem stajemy się powiązani mentalnie z danym rodem i jego pozytywnymi osiągnięciami, które można odczytać właśnie z energii liter.

Wykorzystanie liter imion i nazwisk do badania stanu kanałów mentalnych, jest oparte na pitagorejskim systemie cyfrowo literowym. Jest on wyjątkowo skuteczny, ponieważ umożliwia wykonywanie skróconych zapisów.
System pitagorejski porządkuje alfabet łaciński w 9 podstawowych grupach energetycznych. W ten sposób możemy również badać energię każdego słowa. Tym samym, możemy też analizować energię imion i nazwisk.

Cyfrowe oznaczenie liter, pozwala na uproszczenie zapisu rodzaju energii. Każdy z kanałów jest zatem oznaczony inną cyfrą i ona oznacza inny typ wibracji, czyli rodzaj informacji, jaki owa wibracja przenosi ze sfery duchowej do fizycznej oraz na odwrót.

W największym skrócie, zadania kanałów mentalnych są informacjami na temat:
1 – ego, początku, zmian, poszukiwań, siły
2 – emocji, uczuć, pragnień, komunikacji
3 – piękna, tworzenia, regeneracji, inspiracji
4 – logiki i analizy, doświadczeń
5 – radości, wiary, ruchu, tempa
6 – czasu, rodziny, więzi
7 – natury bytu, sprawiedliwości
8 – harmonii, równowagi, potrzeb
9 – przestrzeni, wszechświata, granic

Każdy kanał mentalny posiada normy szerokości, „przepustowości” informacji, jakich dostarcza.
Normy, określają liczbę liter, która zapewnia najlepszą proporcję przepływu energii między fizycznym i duchowym bytem. Dzięki temu, rozumowanie i reakcja człowieka jest wyważona, bo łatwa do zracjonalizowania, zastosowania w praktyce życia i dostosowana do stanu rozwoju mentalności innych żywych istot, a głównie ludzi.
 

Tak więc; jedni zbyt szybko, a inni zbyt powoli lub wcale nie uzyskują informacji z umysłu, aby mogli prawidłowo zrozumieć zdarzenie i sensownie na nie zareagować.

Rolą kanałów mentalnych jest przenoszenie energii między duszą i ciałem, i na odwrót. Cały ten ruch tworzy wokół każdego z nas bardzo indywidualne i rozpoznawalne pole mentalne. Każde zetknięcie się z drugim człowiekiem, ale też każdą istotą, a nawet myśl o kimś, powoduje połączenie między polami mentalnymi.

Dlatego czujemy, że ktoś o nas dobrze lub źle myśli, czujemy dobre lub złe zamiary, szybko rozpoznajemy czego ma zbyt wiele, a czego potrzebuje?

Prawie natychmiast lubimy tych, którzy posiadają i są chętni dzielić się tym rodzajem energii, jakiego w danej chwili lub na dłużej potrzebujemy. Zaczynamy takich osób potrzebować duchowo. Lubimy też tych, którzy chętnie biorą od nas to, co sami mamy w nadwyżce i oferujemy, bo pomagają nam zagospodarować nadmiar energii i czuć się pożytecznymi.

Do rozpoznania energii drugiego człowieka wcale nie potrzebujemy długiej znajomości. Dlatego jest możliwa sympatia, przyjaźń i miłość „od pierwszego wejrzenia”, a nawet słyszenia, listu, a także w oparciu o czyjeś opowieści. Możemy mieć tylko wtedy trudności z prawidłowym odczuwaniem innych osób, gdy zbyt silnie racjonalizujemy uzyskane informacje za pomocą własnego pola mentalnego, albo ignorujemy, wyczekując na fakty i dowody wcześniej dokonanej oceny.

Wiedza, jaką człowiek czerpie z wymiaru duchowego za pomocą kanałów mentalnych stanowi inteligencję mentalną, nie mającą nic wspólnego z wykształceniem, ani nawet doświadczeniami.
Jest ona ponadczasowa i ponadwymiarowa. Zapewnia możliwość panowania nad materią; czyli kondycją ciała, zdrowiem oraz tworzeniem dzieł, jakie człowiek uzna za potrzebne.

Źródło: www.horoskop.wp.pl
Zdjęciej: www.images.google.pl

STATYSTYKI

zdjęć7567
filmów425
blogów183
postów50078
komentarzy4179
chorób513
ogłoszeń21
jest nas18749
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu15
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Oferujemy w roznych rozmiarach dzieciece materace , wykonane z materialow przeciwodlezynowych. | Oferujemy w roznych rozmiarach majtki, stringi i bokserki , zapraszamy do zapoznania sie z nasza oferta. | Sprzedawana w naszym sklepie pinarka laserowa , posiada certyfikat ISO 9000. | Oferowane przez nasz sklep ubrania tanio ,szyte sa z wysokogatunkowej bawelny. |