(15)
Oceń profil:
1 2 3 4 5
Średnia ocena: 4.5 Głosów: 2
Ostatnio na blogu:
Wizytówkaalusia
ImięAlicja
Nickalusia
Płećkobieta
Wiekukryty
Grupa krwi
Wzrost
Waga
SkądWarmia
Wojewódz.warmińsko-mazurskie
Telpusty
Skypepusty
GGpusty
Moja główna choroba
Objawy, które wystąpiły u mnie przy: Reumatoidalne zapalenie stawów - leczenie Reumatoidalnego zapalenia stawów
Osłabienie,opuchlizna stawów,sztywność,ból
Moje pozostałe choroby
Objawy, które wystąpiły u mnie przy pozostałych chorobach
O mnie
Choroby

Kategoria: Hormonalne

Kategoria: Kobiece

Kategoria: Mięśni

Kategoria: Oczu

Kategoria: Reumatuczne

Kategoria: Serca

Kategoria: Układu kostnego

Kategoria: Układu krążenia

Kategoria: Weneryczne

Kategoria: Zakaźne

Kategoria: Zdrowie

Fora
Proponuje aby tu rozmawiać na tematy luźne. Ktoś zaproponował picie rano kawy. Ok. Ja wole herbatę ale chętnie się jej z wami napije - zapraszam!
06-05-2010 17:13
Choroby, Reumatoidalne Zapalenie Stawów: Jakie leki zażywacie na tą chorobę, jak się po nich czujecie, co polecacie innym chorym?
10-04-2010 15:42
Nie sądziłem, że Reumatoidalne Zapalenie Stawów to tak poważna choroba, dotąd znałem ją z opisu w Internecie ale będąc ostatnio w szpitalu poznałem prawdziwe oblicze tej choroby... kobieta 32 lata leżała w sali obok, w maju jeszcze chodziła, Reumatoidalne Zapalenie Stawów w połączeni z chorobą tkanek łącznych sprawiło, że karmiona była przez rurkę i praktycznie jedynie leżała...jak radzicie sobie z chorobą?
08-04-2010 19:11
Jak radzicie sobie z migreną, czy ktoś ma jakieś sprawdzone sposoby, sprawdzone lekartstwa?
01-12-2009 17:04
Komentarze

STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50417
komentarzy4200
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18880
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu1
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Elektryczne grzejniki łazienkowe to hit sprzedaży. | W leczeniu najważniejsza jest odporność na koronawirusa zwłaszcza u dziadków. | Stacjonarny rodzinny sklep zielarski już otwarty. | Amerykański i Japoński sprzęt stomatologiczny kupujemy w cenie z wysyłką. |