(6)
Oceń profil:
1 2 3 4 5
Średnia ocena: 2 Głosów: 1
Ostatnio na blogu:
Wizytówkadankam77
ImięDanka
Nickdankam77
Płećkobieta
Wiekukryty
Grupa krwi
Wzrost
Waga
Skąd
Wojewódz.wielkopolskie
Telpusty
Skypepusty
GGpusty
Moja główna choroba
Objawy, które wystąpiły u mnie przy: Zwyrodnienie stawów kręgów szyjnych
Drętwienie prawej ręki podcza snu,sztywność szyji, ból ręki, bóle głowy, brak "siły" w ręku, niemożliwiść trzymania rąk w górze. Nasilenie się bóli podczas bezruchu.
Moje pozostałe choroby
Dyskopatia
Objawy, które wystąpiły u mnie przy pozostałych chorobach
Odcinek lędźwiowy- bóle męśni bodbrzusza, powodujący ból idący na nogę w wyniku czego kuleję.Podczas chodzenia nagły kłujący ból wewnątrz kręgosłupa. Bóle od pośladka aż po łydkę.Mrowienie w stopach. Ziębnięcie dłoni i stóp, do tego ból palców stóp i zmiana koloru, raz siny duży palec innym razem białe trzy środkowe palce.
O mnie
Żałuję że nie jestem lekarzem...dobrym lekarzem, bo wówczas znalazłabym przyczynę moich dolegliwości... Czasem bezradna i zrezygrnowana, zewnętrznie kobieta - " wyglądająca dobrze" (opinia wszelakich znajomych) staram się nie załamywać, choć trudno wychowywać dzieci gdy ciągle boli i gdy chciałoby się wszystko a można niewiele.
Choroby
Fora
Cześć Czy ktoś z Was robił test Becka? Ciekawa jestem, ile mieliście punktów. Ja za pierwszym razem 54.
23-09-2010 01:01
Komentarze
bory tucholskie
13-03-2012 08:27
dziekuje za przyjecie zaproszenia pozdrawiam serdecznie

STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50416
komentarzy4198
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18857
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu1
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Szpitalne mocne torby bawełniane służą na narzędzia chirurgiczne. |