(0)
Oceń profil:
1 2 3 4 5
Średnia ocena: 2 Głosów: 1
Ostatnio na blogu:
Wizytówkajanina
Imięjanina
Nickjansobczyk
Płećkobieta
Wiekukryty
Grupa krwi
Wzrost
Waga
Skąd
Wojewódz.opolskie
Telpusty
Skypepusty
GGpusty
Moja główna choroba
Objawy, które wystąpiły u mnie przy: Angina
jestem szczęśliwą przyszłą mamusią
Moje pozostałe choroby
Objawy, które wystąpiły u mnie przy pozostałych chorobach
O mnie
Choroby
Ten użytkownik nie dołączył jeszcze do żadnej choroby
Fora
Pionierska operacja w Żorach. Zachęcamy do lektury.
http://nasze-choroby.pl/?act=news&news=2608
30-07-2013 10:42
Pilnie potrzebuję pomocy w związku z wyleczeniem rany na pięcie, która nie chce mi się goić. Mam w dodatku nie całkowitą drożność tętnic w nogach (co też utrudnia gojenie), mam 45 lat jetem także po przeszczepie nerki. Nie mogę znaleźć w Polsce odpowiedniego lekarza lub placówki która podjęłaby się leczenia takiego schorzenia, a już moje poszukiwanie i wizyty prywatne trwa prawie 5 miesięcy. Rana ta powoduje straszny ból( prawie nie mogę chodzić).Proszę o odpowiedź. Dziękuję.
30-07-2013 10:41
Proponuje aby tu rozmawiać na tematy luźne. Ktoś zaproponował picie rano kawy. Ok. Ja wole herbatę ale chętnie się jej z wami napije - zapraszam!
30-07-2013 10:40
Czy podróżując do krajów Afryki zetknęliście się z osobami chorymi? Jak to się objawia? Jak wygląda leczenie? Szczepiliście się może przeciwko tej chorobie?
30-07-2013 10:38
Użytkownik nie ma jeszcze przyjaciół
Komentarze
31-07-2013 00:56
Ma Pani pełne prawo reklamować co zechce.Ale proszę pamiętać że na jednej szali jest zdrowie i nierzadko życie ludzkie a na drugiej Pani reklama.
P.

STATYSTYKI

zdjęć7589
filmów425
blogów191
postów50319
komentarzy4196
chorób513
ogłoszeń23
jest nas18824
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu5
zalogowani0
online (ostatnie 24h)1
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Kozie mleko właściwości najzdrowsze w odżywianiu. | Organiczne suplementy diety dla wegan , jako składnik pokarmów. | Preparat pomagający w leczeniu tarczycy swanson , to idealne zioło do nabycia w naszym sklepie. |