(0)
Oceń profil:
1 2 3 4 5
Już oceniłeś ten profil.
Średnia ocena: 4 Głosów: 1
Ostatnio na blogu:
Wizytówkalauda
ImięKonrad
Nicklauda
Płećmężczyzna
Wiekukryty
Grupa krwi
Wzrost
Waga
Skąd
Wojewódz.łódzkie
Telpusty
Skypepusty
GGpusty
Moja główna choroba
Objawy, które wystąpiły u mnie przy: Zgaga
pieczenie w gardle, refluks, ból gardła,
Moje pozostałe choroby
Objawy, które wystąpiły u mnie przy pozostałych chorobach
O mnie
Choroby
Ten użytkownik nie dołączył jeszcze do żadnej choroby
Fora
Jak dowiedzieliście się, że jesteście chorzy? Jakie objawy wystąpiły u Was, jak sobie radzicie z chorobą?
25-07-2016 16:18
2012-11-29 00:04:26Prywatna wiadomość

Oceń użytkownika

Średnia ocena 0.0Mój 5,5 miesięczny synek ma uczulenie, które objawia się m.in. wysypką oraz nawrotem ciemieniuszki. Lekarz podejrzewa mleko, dlatego odstawiłam produkty mleczne. Zastanawiam się czy to uczulenie minie, czy jak będzie większy też będzie miał uczulenie. Jeśli ma być dzieckiem z alergią na niektóre pokarmy to pomyślałam, że warto wybrać się na kurs dietetyczny. Widziałam coś takiego na klubznizek.pl w dobrej cenie...
25-07-2016 16:13
Macie może wśród swoich najbliższych kogoś, kto zmaga się z problemem alkoholizmu? Jak ta osoba i jej otoczenie zachowują się np. w czasie świąt czy rodzinnych zjazdów, gdzie alkohol jest przecież na porządku dziennym?
25-07-2016 16:01
Choroby, Łupież pstry: Jak dowiedzieliście się o tym schorzeniu i czym różni się ono od popularnego łupieżu? Jak się leczycie i jakie są tego efekty?
25-07-2016 15:57
Użytkownik nie ma jeszcze przyjaciół
Komentarze
29-03-2015 10:05
Ten profil wspiera 1polska
inicjatywa stowarzyszenia polskich internautów.

STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50417
komentarzy4201
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18884
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu1
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Wysokiej jakości nowoczesne baseny i akcesoria w niskich cenach. | W leczeniu najważniejsza jest odporność na koronawirusa zwłaszcza u dziadków. | Internetowy duży Sklep Internetowy z ziołami oferuje naturalne produkty. | Wysokiej jakości nowoczesne soczewki kolorowe już w sprzedaży. | Amerykański i Japoński sprzęt stomatologiczny kupujemy w cenie z wysyłką. |