(0)
Oceń profil:
1 2 3 4 5
Średnia ocena: 1 Głosów: 1
Ostatnio na blogu:
WizytówkaJulita
ImięJulita
NickJulitkaKorobejko
Płećkobieta
Wiek27
Grupa krwiB+
Wzrost173
Waga61
SkądPoznań
Wojewódz.wielkopolskie
Telpusty
Skypepusty
GGpusty
Moja główna choroba
Objawy, które wystąpiły u mnie przy: Astma pyłkowa
Niestrawność, zgaga, wymioty, bezdech senny, złe samopoczucie
Moje pozostałe choroby
Alergia pokarmowa
Objawy, które wystąpiły u mnie przy pozostałych chorobach
opryszczka, atopowe zapalenie skóry
O mnie
Mam 26 lat, mieszkam w Poznaniu, w wolnych chwilach lubię spędzać czas przy książkach a zawodowo jestem aplikantką prawa.
Choroby
Ten użytkownik nie dołączył jeszcze do żadnej choroby
Fora
Czy leczenie u Was przynosi jakieś efekty? Jak przebiega?
25-05-2017 10:45
Cześć wszystkim,


proszę o udzielenie mi pomocy. Od 3 miesiecy jestem na diecie bezglutenowej, bezjajecznej, bezmlecznej i od tego momentu zaczęłam się budzic w nocy i mieć problemy z oddychanie, czy jest możliwe że cierpie na bezdech senny przez zmiane diety?
18-05-2017 14:32
Użytkownik nie ma jeszcze przyjaciół
Komentarze

STATYSTYKI

zdjęć7570
filmów425
blogów183
postów50115
komentarzy4181
chorób513
ogłoszeń21
jest nas18768
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu5
zalogowani0
online (ostatnie 24h)1
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Oferujemy w roznych rozmiarach majtki, stringi i bokserki , zapraszamy do zapoznania sie z nasza oferta. | Sprzedawana w naszym sklepie pinarka laserowa , posiada certyfikat ISO 9000. | Preparat pomagający w leczeniu tarczycy swanson , to idealne zioło do nabycia w naszym sklepie. |