(0)
Oceń profil:
1 2 3 4 5
Średnia ocena: 1 Głosów: 1
Ostatnio na blogu:
Wizytówkaschorowana84
ImięAgata
Nickschorowana84
Płećkobieta
Wiekukryty
Grupa krwiB-
Wzrost
Waga
SkądWarszawa
Wojewódz.mazowieckie
Telpusty
Skypepusty
GGpusty
Moja główna choroba
Objawy, które wystąpiły u mnie przy: Nerwica
Bóle głowy, stany lękowe, drętwienie rąk
Moje pozostałe choroby
Zez
Objawy, które wystąpiły u mnie przy pozostałych chorobach
O mnie
Choroby
Ten użytkownik nie dołączył jeszcze do żadnej choroby
Fora
Witam, z doświadczenia wiem, że wielu dojrzewających chłopaków przechodzi ginekomastie i ukrywa to aby nie być wyśmianym, że brakuje im męskości itd a tak naprawdę to coś przeważnie normalnego ale należy być czujny bo może to zwiastować chorobę, dlatego nie powinno się robić z tego tajemnice lecz poradzić kogoś.
15-03-2018 15:01
Glistnica lub inaczej robaczyca jest bardzo dokuczliwym schorzeniem w którym często występują nudności , wymioty , bóle brzucha.

W Polsce najlepszym ekspertem od tej dolegliwości był , nieżyjący już o.Grzegorz Sroka. Jego oryginalny preparat VERNICADIS wyleczył już tysiąc młodych i starszych pacjentów.Bardzo skuteczna w glistnicy jest mieszanka autorstwa o.Grzegorza :

1.liść borówki czarnej - 100g

2.owoc kminku - 100g

3.ziele bylicy pospolitej - 100g.

4.liść szałwii ...
01-01-2018 18:35
Zez - leczenie zeza... Jak sobie radzicie z chorobą?
29-11-2017 10:44
Nazwę choroba wrzodowa stosuje się dla podkreślenia faktu,że jest to złożone schorzenie,dotyczące całego organizmu,którego przyczyn dokładnie jeszcze nie poznano.Choroba może istnieć nawet wówczas,gdy aktualnie nie stwierdza się wrzodu.Innymi słowy:nie potrafimy do końca powiedzieć dlaczego jedne osoby wykazują skłonność do tworzenia się wrzodu w obrębie górnego odcinka przewodu pokarmowego,a inni takich predyspozycji nie mają.
28-11-2017 15:52
Użytkownik nie ma jeszcze przyjaciół
Komentarze

STATYSTYKI

zdjęć7587
filmów425
blogów191
postów50318
komentarzy4196
chorób513
ogłoszeń23
jest nas18818
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu1
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Kozie mleko właściwości najzdrowsze w odżywianiu. | Organiczne suplementy diety dla wegan , jako składnik pokarmów. | Preparat pomagający w leczeniu tarczycy swanson , to idealne zioło do nabycia w naszym sklepie. |