(0)
Oceń profil:
1 2 3 4 5
Średnia ocena: 1 Głosów: 1
Ostatnio na blogu:
WizytówkaŁukasz
ImięŁukasz
NickLUKASZ34A
Płećmężczyzna
Wiekukryty
Grupa krwi0-
Wzrost174
Waga130
SkądTrzebiel
Wojewódz.lubuskie
Telpusty
Skypepusty
GGpusty
Moja główna choroba
Objawy, które wystąpiły u mnie przy: Schizofrenia
Jestem chory na schizofrenie
Moje pozostałe choroby
Ból głowy
Objawy, które wystąpiły u mnie przy pozostałych chorobach
O mnie
Choroby
Ten użytkownik nie dołączył jeszcze do żadnej choroby
Fora
Choroby, Seksoholizm: Jak choroba wygląda u Was, jakie macie objawy i jak się leczycie? Co możecie polecić, doradzić innym?
28-09-2018 15:00
Użytkownik nie ma jeszcze przyjaciół
Komentarze

STATYSTYKI

zdjęć7592
filmów425
blogów195
postów50370
komentarzy4198
chorób514
ogłoszeń23
jest nas18840
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu4
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Najgorsza jest alergia pokarmowa to prawdziwa zmora pacjentĂłw. | Preparat pomagający w leczeniu tarczycy swanson , to idealne zioło do nabycia w naszym sklepie. |