Zioła.

Na każde jednorazowe użycie należy brać kopiastą łyżkę stołową odpowiedniej mieszanki ziołowej,zalać ją szklanką wrzącej wody,przykryć na 3 godziny.Następnie przecedzić,lekko podgrzać i pić.


1.Po 50g.Morszczyn pęcherzykowy.Ziele jemioły.Kwiatostan głogu.Owoc głogu.Ziele skrzypu polnego.Owoc róży.Korzeń kozłka.Kwiat bzu czarnego.Liść ruty./Pić 2x dziennie rano szklankę i wieczorem.


2.Po 50g.Ziele jemioły.Ziele barwnika pospolitego.Ziele serdecznika.Liść ruty.Kwaitostan głogu.Koszyczek rumianku.Liść poziomki.Kłącze perzu.Ziele skrzypu./Pić jak wyżej na zmianę co drugi dzień mieszanka 1 i 2.


PORADY MEDZYCZNE I ZIOŁOLECZENIE APTEKA BONIFRATRÓW.

1 2 3 4 5
Średnia ocena: 5
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50417
komentarzy4198
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18866
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu5
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Szpitalne mocne torby bawełniane służą na narzędzia chirurgiczne. |