Znaczenie snów erotycznych

Sny erotyczne… kto nigdy nie miał choć jednego, niech pierwszy rzuci stanik! Staników nie widać, albowiem każdemu z nas od czasu do czasu udaje się we śnie zaliczyć bliższe spotkanie z szefową, sąsiadką, koleżanką z pracy, czy też nawet z członkiem swojej rodziny. A wszystko to w dowolnych, nieograniczonych i nieokiełznanych ludzkim umysłem kombinacjach. Ale czy mamy się czego wstydzić?

Okazuje się, że na szczęście nie. Rozgrzeszenia udzielają nam eksperci, według których – jak podaje Dziennik – senne marzenia erotyczne to niekoniecznie wrota otwarte przez nasze id (gdzie id, to według Freuda ciemna i niezorganizowana struktura osobowości odpowiedzialna za nasze zwierzęce popędy). Żeby zilustrować to zgrabnym przykładem: jeżeli przyśni Ci się, że zabijesz ojca, a matkę przyprawisz o orgazm, nie oznacza to wcale, że chcesz zabić ojca i przespać się z własną matką.

Najprawdopodobniej, po prostu brakuje Ci kontaktu z własną rodzicielką, a w ojcu jest jakaś cecha, która Cię denerwuje i którą chciałbyś zmienić.

Owszem, dziwne. Jednak zdaniem naukowców, sny to takie małe, przewrotne chochliki, które nie mówią nam niczego wprost, tylko bawią się z nami w kalambury i każą nam dociekać prawdziwego znaczenia przekazu na własną rękę i we własnym zakresie. Wydaje się to czynnością dość mozolną, jednak – jak zapewniają eksperci – warto podjąć trud by zrozumieć prawdziwe znaczenie snów.

Sny stanowią, bowiem psychologiczne odzwierciedlenie naszych pragnień, lęków, obaw. Nawet tych, o których nasza świadomość nie ma pojęcia, że istnieją. Dlatego sny erotyczne nie są jedynie silnie spersonalizowaną wersją niskobudżetowych filmów dla dorosłych, a głębszym przekazem, który być może ułatwi nam życie. Poniżej zaprezentowano kilka przykładowych znaczeń erotycznych marzeń sennych


Według autorów najnowszych badań, pary starające się o dziecko powinny zapomnieć o poradach, które zalecają konkretne pozycje seksualne i ćwiczenia fizyczne. Takie wytyczne są bowiem mordercami namiętności, a przecież ona jest w seksie najważniejsza!

1.Seks z kimś sławnym

Spałeś wczoraj z Angeliną Jolie albo Megan Fox? W snach rzecz jasna. W tym przypadku zwykły akt fizycznej miłości z gwiazdą, na hamaku albo wersalce dla gości, ma znaczenie wielopoziomowe.

Pierwsze i najbardziej podstawowe wytłumaczenie, to... podobają Ci się Megan i Angelina. Znaczenie głębsze: być może zazdrościsz im sławy? Nie masz przypadkiem poczucia, że jesteś kimś wyjątkowym i, że Ty też powinieneś znajdować się w świetle reflektorów? Nie pożądasz podświadomie blichtru i apartamentów na najwyższych piętrach?

Może pragniesz tego nawet bardziej niż nocy z Angeliną?

2. Seks z nieznajomym- Cześć, jestem Arek.
- Mariola.
- Miło mi, rozbieraj się.

Przeżyliście, a raczej prześniliście coś podobnego? Mariola może reprezentować sobą tajemniczość i spontaniczność, której brakuje w Twoim związku.

A skoro jej brakuje na jawie, pojawia się w snach. Czy nie czas dodać odrobiny pikanterii Waszym relacjom z partnerką? A może zaszaleć?

3. Seks z członkiem rodziny

Ta nieszczęsna matka, kuzynka czy ciotka, która karmiła Cię w dzieciństwie ciastkami. Przykra sprawa, jednak naprawdę nie ma powodów do obaw. Najprawdopodobniej, zwyczajnie brakuje Ci kontaktu z tymi osobami.

Być może coś popsuło się w Waszych relacjach i teraz chciałbyś wrócić do tego, co było dobre?

4. Seks z Twoim wrogiem

Jeżeli śniło Ci się, że kochasz się z jakąś znienawidzoną kobietą, z Twoim największym wrogiem, z kimś kto wielokrotnie nadepnął Ci na odcisk lub też zdrowo skomplikował życie, to prawdopodobnie... pomimo całej Twojej nienawiści do tej osoby, widzisz w niej jakieś pozytywne cechy.

Owszem, jest taka jedna, co zniszczyła Ci samochód łomem, ale jakaż ona była odważna, że zdobyła się na ten czyn. Fakt, że walczyła o swoje i nie cofała się przed niczym również jest godny podziwu. Może Tobie brakuje tych cech, może pod tymi względami chciałbyś się do niej upodobnić. No i hej! Jak wspaniale trzymała łom!

5. Seks z facetem

Nie wykrzywiajcie ust, nie lękajcie się. Nie trzeba być gejem, by przeżywać podobne marzenia senne.

Wystarczy, że brakuje Wam zrozumienia w związku, że druga połówka nie okazuje wam czułości. To, zdaniem naukowców, wystarczający powód do pojawienia się tego typu snów.

6. Seks w trójkącie

Tu rzecz się ma podobnie, jak z seksem z nieznajomym. Rutyna Cię zabija. Ty potrzebujesz nowych wyzwań i doznań.

Oprócz łóżkowych eksperymentów, o których warto porozmawiać z partnerką, można pomyśleć o przeznaczaniu na seks większej ilości czasu!

7. Seks z eks

Jesteś po nieudanym związku? Związałeś się z nową partnerką? Teraz każdej nocy najpierw kochacie się do nieprzytomności, a potem kiedy zasypiasz robisz to samo ze swoją byłą? Spokojnie, to nie zdrada.

Takie sny mogą zwyczajnie obrazować jakąś cechę, która kojarzy Ci się z byłym partnerem, a której być może brakuje w Twoim nowym związku.

Na przykład Twoja eks wspaniale gotowała i potrafiła słuchać. A nowa partnerka jest ogólnie bez zarzutu, tyle że garnki widziała jedynie w reklamach, a w związku jest bardziej mówcą niż słuchaczem.

8. Seks z koleżanką z pracy, której nie lubisz

W tym przypadku, najprawdopodobniej twoja niechęć do znajomej z biura wiąże się dodatkowo z nieumiejętnością postawienia się, lub też otwarcia się i przyznania, że coś jest nie tak.

Podświadomie, Twój umysł namawia Cię do konfrontacji. Kto wie, może rozwiążesz swoje problemy i oczyścisz niezdrową atmosferę?

9. Seks w miejscach publicznych

Jeżeli jesteś skryty, być może jest to sygnał, abyś bardziej otworzył się na świat. Ludzie kochają otwartych ludzi. Może więc czas trochę nagiąć swój charakter?

Inne prawdopodobieństwo, to znowu - rutyna w związku, lub też życiu zawodowym

10. Seks z Twoją obecną partnerką


Obudź się szybko, bo tym razem naprawdę się do Ciebie dobiera!Źródło: www.facet.wp.pl

Znaczenie snó...
Autor: Marcel
1 2 3 4 5
Średnia ocena: 3
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50417
komentarzy4198
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18867
nowych dzisiaj1
w tym miesiącu6
zalogowani0
online (ostatnie 24h)1
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Szpitalne mocne torby bawełniane służą na narzędzia chirurgiczne. |