Muzyka a seks

Seks w połączeniu z odpowiednią muzyką może nabrac  nowych, zupełnie innych barw.


 


Uważa sie, że muzyka soul i jazz zwiększą ochotę na miłość. Muzyka wprawia wdobry nastrój i może być świetnym tłem dla pieszczot. Działa przecież jak wspaniały afrodyzjak - relaksuje, potrafi rozpalać zmysły, pobudza naszą wyobraźnię, zagrzewa do seksu. 


Dzięki niej możemy przestać ukrywać swoje uczucia i głośniej przeżywać miłosną ekstazę.


Wszystko rozchodzi sie o rytm. Rytm muzyki, rytm ciał, to podstawa wszystkich muzycznych przebojów (niezależnie od okresu, w którym powstawały). Miarowość sprawia, że nasz puls wzrasta. Kiedyś szamani i czarownicy dzięki takiej bardzo szybkiej, rytmicznej muzyce wprowadzali się w trans. A stąd bardzo blisko już do ekstazy. Michalina Wisłocka w swojej popularnej książce "Sztuka kochania" pisze, że rosnące tempo muzyki przypomina naturalne natężenie miłosnych pchnięć. Najpierw jest bardzo wolno, delikatnie, pieszczotliwie, a potem kochankowie przyspieszają, ich ruchy stają się coraz szybsze, aż doprowadzają ich do orgazmu.


Zmysłowe dźwięki 


Muzyka od dawna towarzyszy miłości. Niektórzy kochankowie w ogóle nie wyobrażają sobie, jak można bez niej stworzyć intymny nastrój, odpowiedni do pocałunków i pieszczot. To ważne zwłaszcza dla kobiet, bo bez niej bardzo często trudno nam się rozluźnić i poddać ekstatycznym przeżyciom.


Jaka muzyka powinna towarzyszyć kochankom? Oczywiście taka, którą lubimy,  która trochę relaksuje, ale też nie za bardzo - przecież nie chcesz w takim momencie usnąć! Odpada więc tzw. muzyka relaksacyjna oraz wszystkie płyty z dźwiękami natury: szumem drzew, pluskiem strumyków, trelami ptaków i podwodnymi śpiewami delfinów. Ważne aby także dobrze nam sie kojarzyła. Z badań przeprowadzonych na zlecenie firmy Durex wynika, że do celów łóżkowych najbardziej - zdaniem Polaków - nadaje się muzyka soul oraz jazz. Jest spokojna i melodyjna. W sklepach muzycznych można kupić już albumy, które  określamy jako muzyka pościelowa.


Nie tylko płyty 


Warto docenic zmysł słuchu bo dźwięk ma duże znaczenie w miłości: ważna jest nie tylko muzyka, ale i tembr głosu partnera. Gdybyśmy byli słowikami, rytuał podrywania odbywałby się tylko za pomocą dźwięków.  One wybierają samczyka, który odśpiewa najbardziej skomplikowaną pieśń. Im bardziej złożona jest ptasia piosenka zalotna, tym bogatszy zestaw genów wykonawcy i większe szanse na wyklucie się gromadki silnych słowiczątek.


Nie tylko u ptaków ale i u ludzi, zdolność do modulowania głosu robi wrażenie na kobietach. To takie podniecające, gdy on szepce ci słodko do ucha o miłości, ale potrafi głośno huknąć, by stanąć w twojej obronie.


Głośna miłość


Muzyka w sypialni ma też inne zadanie. Może mniej romantyczne niż tworzenie nastroju, ale równie ważne. Wiele kobiet wstydzi się przeżywać rozkosz "pełnym głosem". Obawiamy się, co pomyśli kochanek, co będzie, jak usłyszą sąsiedzi. Tymczasem krzyk na całe gardło w chwili szczytowania sprawia, że ekstaza jest jeszcze większa, jeszcze wspanialsza! Muzyka grająca w tle - niezbyt głośno, ale też nieprzesadnie cicho - pozwala nam pozbyć się seksualnych zahamowań. Po prostu na tle akordów granych na pianinie czy wokalnych popisów ukochanej soulowej piosenkarki nasze krzyki mniej słychać. I to jest drugi powód, dla którego odtwarzacz CD czy zwykły magnetofon kasetowy koniecznie powinny znaleźć się w waszej sypialni.


 




Źródło: www.zdrowie.onet.pl


 

Muzyka a seks
Autor: Wagina22
1 2 3 4 5
Średnia ocena: 1
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

STATYSTYKI

zdjęć7598
filmów425
blogów197
postów50485
komentarzy4204
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18894
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu0
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Utworzone przez eBiznes.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Wysokiej jakości bielizna męska już w sprzedaży. |