Pot działa na kobiety

Jak działają i czy w ogóle istnieją naturalne ludzkie feromony? Jak wpływają na kobiety?


Brytyjscy naukowcy przedstawili wyniki swoich najnowszych badań nad działaniem feromonów. Udowodnili, że androstadienon - ludzki feromon obecny w pocie mężczyzn - zwiększa atrakcyjność seksualną mężczyzn w oczach kobiet.

Do tej pory badania nad feromonami prowadzono jedynie w warunkach laboratoryjnych. Uniemożliwiało to potwierdzenie teorii o rzeczywistym wływie tych związków na poziom naszej seksualności.

Tym razem eksperyment został przeprowadzony w rzeczywistych warunkach. Naukowcy sprawdzili wpływ androstatienonu na atrakcyjność mężczyzn podczas tzw. szybkich randek (speed-dating).

W czasie eksperymentu przeprowadzono trzy niezależne spotkania. Łącznie w trzech eksperymentach wzięło udział 66 mężczyzn i 54 kobiety. Żaden z uczestników nie spożywał w tym czasie alkoholu, ani też nie korzystał z perfum. Górną wargę badanych zwilżano wacikiem nasączonym wodą, olejkiem goździkowym, bądź Androstadienonem. Badani nie wiedzieli jaką substancję im zaaplikowano. Test rozpoczęto po 15 minutach od aplikacji. Okazało się, że Panowie oceniani byli przez kobiety jako bardziej atrakcyjni, gdy te wdychały owy związek.

Wyniki sugerują, że Androstadienon wpływa na pociąg kobiet do mężczyzn. Brytyjskie doświadczenia potwierdzają wyniki eksperymentów z 2004 roku, kiedy to zauważono, że feromony zwiększają pobudzenie seksualne aż o 200 procent. Dowiedziono również, że feromony silniej oddziałują na młodsze osoby.



Źródło: www.kobieta.wp.pl

Pot działa na...
Autor: Marcel
1 2 3 4 5
Średnia ocena: 1
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

STATYSTYKI

zdjęć7598
filmów425
blogów197
postów50485
komentarzy4204
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18894
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu0
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Utworzone przez eBiznes.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Wysokiej jakości bielizna męska już w sprzedaży. |