Kobiecy wytrysk

Czy kobieta może mieć wytrysk? Okazuje się, że tak. Na czym on polega i jak go osiagnąć? Pomóc może kilka informacji.


 


Istnieje czy nie istnieje?


Kobiecy wytrysk mimo coraz większej więdzy i kobiecym ciele, wciąż traktowany jest jako jedna z największych tajemnic żeńskiej seksualności. Problematyka istnienia punktu G nawet nie ma porównania. Wiemy już, że niektóre kobiety doświadczają wytrysku często, inne jedynie okazjonalnie, a jeszcze inne nigdy. Ma on związek z orgazmem ale wciąż niewiele wiadomo o kobiecej ejakulacji…


 


Ukryta kobiecość…


Może brak wiedzy o kobiecym wytrysku wynika z faktu, że długo kobieta i jej seksualność była tematem tabu, czymś wstydliwym. Przez wieki szerzyły się różnego rodzaju zabobony dotyczące np. kobiecej menstruacji. Wierzono, że kobiety w trakcie menstruacji muszą zostać odizolowane a nawet, że menstruująca kobieta może spowodować śmierć bydła hodowlanego lub zniszczyć plony uprawne.


Dlaczego tak niewiele wciąż wiemy o kobiecym wytrysku? Ponieważ kobiece płyny ustrojowe i seksualność podlegają „prawu ukrycia”. Profesor Stephanie Sanders z Instytutu Kinseya, która bada kobiecą seksualność od ponad ćwierć wieku, otwarcie oburza się na tę sytuację, mówiąc, że to śmieszne, że w XXI w. nadal nie wiemy nawet tego, czy punkt G istnieje czy nie! Niestety, prawda jest taka, że przez wiele lat nikogo nie obchodziły kobiece doznania seksualne. 


Mechanizm działania


Wiemy, że pojawia się on tylko u niektórych kobiet podczas silnego pobudzenia seksualnego. W chwili orgazmu zbiera się wydzielina, która zostaje wystrzelona (dokładnie tak samo jak w przypadku ejakulacji męskiej). Dowodzi to więc istnienia kobiecego wytrysku? Tak, ale nie wyjaśnia go. Czym jednak jest ta wydzielina i dlaczego pojawia się tylko u wybranych kobiet? I do czego miałby służyć w ciele kobiety i akcie seksualnym.


Czasem wytrysk kobiecy uważano za nic innego jak mocz wypuszczany podczas orgazmu w wyniku skurczów  lub rozluźnienia. Tyle, że żeński ejakulat nie przypomina moczu, ani zapachem, ani barwą. Nie wydaje się również, by wydzielina była częścią płynu lubrykacyjnego. Analizy chemiczne ustaliły, iż w tajemniczym płynie znajduje się PSA – czyli antygen wydzielany przez prostatę u mężczyzn, co zwraca uwagę na udział w wytrysku „kobiecej prostaty”. Część naukowców twierdzi również, że wydzielina może jednak zawierać drobinki bardzo rozwodnionego moczu. Kolejną zagadka jest fakt, że skład cieczy z wytrysku u tych samych kobiet, może się od siebie różnić w poszczególnych przypadkach.


Na 100% wiemy, iż nie każda kobieta doświadcza wytrysku ale biorąc pod uwagę budowę anatomiczną, wydaje się, że każda powinna być do niego zdolna. Niektórym paniom przychodzi to po prostu naturalnie. Inne zaś, jeśli pragną tego doświadczyć, muszą trochę poćwiczyć! W obu przypadkach nie ma powodów do obaw.  


Jeśli jednak nigdy nie miałaś wytrysku, a chciałabyś, dobrze jest się do tego najpierw przygotować. Niezwykle ważne jest, by wzmocnić kurczliwość pochwy. Możesz tego dokonać ćwicząc codziennie po kilka-kilkanaście minut, kurcząc i rozkurczając mięśnie pochwy (tak jakbyś wstrzymywała strumień moczu). Dobrym pomysłem jest także ćwiczenie we dwójkę. Podczas stosunku możesz zatem obkurczać mięśnie pochwy na penisie partnera. Nie tylko poprawi to kurczliwość twojej pochwy, ale z pewnością wniesie też nową jakość do waszej sypialni.


 




Źródło: www.fitness.wp.pl


 

Kobiecy wytrysk
Autor: Jabluszko
1 2 3 4 5
Średnia ocena: 1
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

STATYSTYKI

zdjęć7598
filmów425
blogów197
postów50485
komentarzy4204
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18894
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu0
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Utworzone przez eBiznes.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Wysokiej jakości bielizna męska już w sprzedaży. |