Forum
Choroby, Anafilaksja / Wstrząs anafilaktyczny: Leki
Autor tematu Marcel (1142)
Szczecin
10-05-2010 09:38
Choroby, Anafilaksja / Wstrząs anafilaktyczny: Jakie leki należy zażywać w profilaktyce tej choroby a także gdy już się pojawi? Co zażywacie, co warto brać?
15-05-2010 23:31
wstrzas anafilaktyczny przewaznie trwa 2 minuty. jesli osoba puchnie robi sie sina i obrzmiala wtedy trzeba w srodku tchawicy zrobic dziure moze to byc dlugopis , a w przypadku trwajacej choroby trzeba miec przy sobie duza dawke insuliny. mozna ja spokojnie kupic w aptece jednak jest na recepte. nie znam innych lekarstw. poniewaz wstrzas anafilaktyczny np w przypadku uzadlenia osy trwa bardzo szybko i prowadzi do zgonu trzeba reagowac bardzo szybko. jedynym poza insulina ktorej nie ma w poblizu jest drastyczna metoda wbicia sie w srodek tchawicy a przy okazji www.wikipedia.pl i dowiesz sie pewnie wiecej pozdrawiam
Szczecin
16-07-2010 09:04
Czy byli byście w stanie w takiej sytuacji przebić komuś tchawicę?
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50415
komentarzy4198
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18857
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu1
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Szpitalne mocne torby bawełniane służą na narzędzia chirurgiczne. |