Forum
jak zahamować łysienie?
Autor tematu tadek54 (0)
Kraków
23-02-2009 10:46
Wie ktos może jak zahamować łysienie i gdzie robią przeszczepy włosów oraz ile taki zabieg kosztuje?
Polska
15-03-2009 12:33
Wie ktos może jak zahamować łysienie i gdzie robią przeszczepy włosów oraz ile taki zabieg kosztuje?

Witam.
Został dodany artykuł, w którym jest opisany sposób transplantacji włosów. W rtykule pisze "Celem transplantacji jest wszczepienie włosów w miejsca wyłysiałe i przerzedzone. Leczenie nie powinno przy tym pozostawiać żadnych śladów. Przed zabiegiem omawiane są z pacjentem jego oczekiwania i realne możliwości ich spełnienia. Koncepcja zabiegu zostaje potwierdzona w formie pisemnej w czasie konsultacji". W artykule jest również podana infolinia kliniki, która wykonuje takie transplantacje, więc można zadzwonić i zapytać się.
Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia działu artykuły w menu choroby po lewej stronie.
16-11-2009 15:20
Witam,

Zauważyłam, że szukacie Państwo sposobu w walce z wypadającymi włosami.

Reprezentuję Klinikę Przeszczepiania Włosów i chciałam Państwa zainteresować naprawdę skuteczną metodą, która gwarantuje, że włosy pozostaną na głowie już na zawszeOto kilka informacji na temat transplantacji włosów:

Przeszczepianie włosów polega na przenoszeniu zdrowych cebulek włosów, pobranych najczęściej z tyłu głowy, w miejsca łysiejące. Do przeszczepu pobiera się włosy niezagrożone wypadaniem, dzięki temu w nowym miejscu pozostaną do końca życia. Efekt widoczny jest już po trzech miesiącach, bo tyle trwa powrót aktywności przeszczepionych mieszków włosowych. Po roku od zabiegu włosy osiągną długość ok. 9 – 12 cm. Sam zabieg nie jest bolesny, gdyż odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Tego typu operacje są całkowicie bezpieczne i rekomendowane praktycznie wszystkim osobom, a także tym które utraciły włosy w wyniku poparzenia lub częściowej utraty włosów po naświetlaniu.

Pierwszym etapem takiego zabiegu jest konsultacja. W przypadku Kliniki Przeszczepiania Włosów pierwsza, wstępna konsultacja może odbyć się nawet przez Internet. Wystarczy przesłać zdjęcie głowy z mokrymi i zaczesanymi do tyłu włosami. Na tej podstawie specjalista określi, jaki jest stan owłosienia i czy aktualna ilość posiadanych włosów kwalifikuje się do przeszczepu ich w miejsca łysiejące. Następnie umówieni zostaniecie Państwo na wizytę w Klinice, gdzie specjalista przeprowadzi dokładny wywiad lekarski i zaplanuje przeczep.

Więcej informacji na temat zabiegu i jego kosztów na stronie: www.przeszczepianiewlosow.plZapraszam na konsultacje.
warszawa
15-12-2009 23:44
ja moge za to zaproponowac spele707

www.spela707.pl

tylko i wylacznie ziola
Bydgoszcz
03-03-2016 09:19
Ja akurat jestem za zabiegu mezoterapii oraz po leczeniu hormonalnym łysienia. Uważam, że takie metody są najskuteczniejsze i najlepiej oddziaływają na organizm. Nie jestem zwolennikiem tych wszystkich metod 'naturalnych' Korzystałem z nich. Są one nie tylko drogie, ale i mało skuteczne.
Warszawa
08-06-2016 13:48
A w międzyczasie możesz stosować zagęszczacz do włosów z http://drhair.pl/ . Efekt jest świetny, sama stosuje go od 2 miesięcy i wszyscy się mnie pytają co zrobiłam ze swoją głową, że mam tak dużo włosów... Raz dziennie rano nakładam, trzyma się do wieczora.
25-07-2016 15:38
Też chciałbym powstrzymać łysienie, ale na przeszczep się raczej nie zdecyduję. Szkoda kasy, bo co będzie jak włosy się nie przyjmą jak u Radka Majdana?
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50417
komentarzy4201
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18883
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu0
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Wysokiej jakości nowoczesne baseny i akcesoria w niskich cenach. | W leczeniu najważniejsza jest odporność na koronawirusa zwłaszcza u dziadków. | Internetowy duży Sklep Internetowy z ziołami oferuje naturalne produkty. | Amerykański i Japoński sprzęt stomatologiczny kupujemy w cenie z wysyłką. |