Forum
Autor tematu Teresa (19)
Poznań
30-09-2010 21:33
Witam-chciała bym podzielić się z Wami-tym co ukrywam przed światem.Mam depresję choruję na nią od 3ech lat,ale do szpitala trafiłam po raz drugi.Jest mi bardzo ciężko z tym żyć tak w ukryciu,ale boję się reakcji ludzi tu gdzie mieszkam,staram się ukrywać,ale mam już dość tej samotności,chciała bym być inna,ale nie umię-co mam robić żeby zjednać sobie ludzi,i przestać się ciągle bać ludzi.?
01-10-2010 07:52
Teresko ile jest ludzi na świecie z różnymi chorobami. To prawda nie ma wypisanych ich na twarz...na pierwszy rzut oka okaz zdrowia!!! jednak coraz częściej można liczyć na całkiem obce osoby niż rodzinę. Na ciepłe słowo , zrozumienie a przede wszystkim nie wyśmiewanie się a to bardzo dużo. Dla kogoś problem ....dla innych powód do zrozumienia w inny sposób. Tutaj "w sieci" jest wiele takich osób ciepłych , z chęcią niesienia bezinteresownej pomocy.......

Twoja choroba depresja jest coraz częstszą w naszym społeczeństwie, nie maco jej się wstydzić....trzymaj się dzielnie, głowa do góry...trzeba cieszyć sie każdym następnym dniem, małym gestem.......wszystkim tym co nas otacza. Także rozumiem, że w samotności jest źle.......dlatego dziel się z nami...swoimi odczuciami, przemyśleniami......radościami i smutkami, my po to tutaj jesteśmy.....żeby się wzajemnie wspierać......pozdrawiam.
Szczecin
04-10-2010 10:28
Nie wolno pozwolić sobie aby wmówiono nam wstyd przed naszą własną chorobą, zazwyczaj chorujemy nie własnej winy, choroba może dotknąć każdego z nas, trzeba dumnie trzymać głowę do góry i skupić się na sobie i na leczeniu.
21-02-2011 23:02
Witam. Tak trudno mówić o takich chorobach jak, depresja,. W takich sytuacjach to radzą by pójść do lekarza Ja oczywiście nie byłam jeszcze u lekarza, bo mam przed tym lęk i jak na razie zaczęłam stosować lek " Deprim", który jest bez recepty. Jednak wcale nie widzę poprawy, możliwe że takie leki na zasadzie ziół na mnie nie działają.
22-02-2011 07:20
Iskierko czasem wizyta u specjalisty jest po prostu potrzebna. Leki ziołowe , uspokajają , wyciszają, jednak nie wszyscy są zadowoleni z efektów takich tabletek. Pamiętaj, że tutaj mozesz pisać o wszystkim, postaram się jakoś pomóc.
Szczecin
22-02-2011 07:47
Takie leki jak deprim są dla ludzi z obniżonymi stanami emocjonalnymi ale gdy mówimy już o depresji, one nie pomogą, pójdź do lekarza, walcz o zdrowie,
Warszawa
29-05-2012 15:59
Ja znam skuteczny lek bez recepty na depresję - "Polinesian Noni" firmy CaliVita. Stosowała go moja koleżanka i jej pomógł. Z tego co wyczytałam wtedy w internecie pomaga on wielu osobom. Jest to sok/syrop który zawiera kseronine i prokseronine, które mają świetny efekt przeciwdepresyjny. Substancje te zwiększają produkcję endorfin, które poprawiają nastrój, witalizują oraz polepszają ogólne samopoczucie. Zmniejszają także ostre bóle, które są wynikiem stanów zapalnych czy urazów stawów. Kseronina bierze udział w mechanizmach przeciwzapalnych organizmu, działa przeciwalergicznie oraz podnosi odporność. Zawsze można wypróbować, skoro innym pomaga to dlaczego Wam miałby nie pomóc?
Tutaj macie link, poczytajcie i jak chcecie to też sobie zamówcie: http://vitero.pl/pl/p/Polinesian-Noni-sok-946-ml/107
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50417
komentarzy4198
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18868
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu0
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Szpitalne mocne torby bawełniane służą na narzędzia chirurgiczne. |