Forum
Choroby, Bulimia psychiczna: objawy i leczenie
Autor tematu Marcel (1142)
Szczecin
03-06-2011 07:50
Choroby, Bulimia psychiczna: Jak choroba zaczęła się u Was, jakie mieliście symptomy? Jak obecnie się czujecie, jak leczycie?
05-06-2011 09:18
hey to samo chcialam zadac pytanie jak to sie leczy i jakie sa tego objawy pozdrawiam
06-07-2011 13:05
nawracające epizody przejadania się kompulsywnego, wyrzuty sumienia i prowokowanie wymiotów/przeczyszczanie się/lewatywy/wyczerpujące ćwiczenia fizyczne.. Leczy się przez terapię, a także farmakologicznie.
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50417
komentarzy4198
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18867
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu5
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Szpitalne mocne torby bawełniane służą na narzędzia chirurgiczne. |