Forum
Autor tematu marcinB (1)
Gniezno
26-08-2011 11:31
Witam, potrzebuję dobrej rady. Od wczoraj męczy mnie biegunka, strasznie mnie mdli i co zjem to mnie czyści. Co robić? Brać coś czy lepiej nie hamować tych wypróżnień? Znacie dobry sposób na biegunkę? Nie wiem czy to może mieć jakieś znaczenie, ale wczoraj stołowałem się na mieście i miałem podejrzenia, że jedzenie nie było pierwszej świeżości Zatrułem się chyba
26-08-2011 11:42
Witaj ja zawsze w takim wypadku biorę podwójny stoperan i awiomarin lek na chorobę lokomocyjną i pomaga pij też wodę niegazowaną małymi łykami i bardzo często jak nie pomorze to trzeba iść do lekarza
26-08-2011 15:04
Witam ja proponuje tak jak Basia stoperan, odgazowaną Pepsi, Coca -colę .Trzeba pamiętać o nawadnianiu organizmu (woda niegazowana, gorzka herbata) . Pić małymi łyczkami a często. Powinno pomóc. Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrówka.
podkarpacie
26-08-2011 20:39
Tak jak Beata i Basia radzi a dobra jest tez marchewka gotowana kakao zalane wodą .. a z apteki to smecta.
Zyczę szybkiego powrotu do zdrowia
27-08-2011 13:56
Ja od lat stosuję ziółko..kobylak,zawsze zbierałam sama,ale teraz w dobrych zielarskich mozna kupić korzeń kobylaka,sensacje jelitowo-żołądkowe przechodza jak ręką odjął,to zioło zawsze mam w domu na w razie "wu"
27-08-2011 15:55
Czasami biegunka jest spowodowana niedoborem kwasu foliowego. Przeważnie w tedy kiedy mamy złą wchłanialność w obrębie cienkiego jelita , czyli reasumując ogólne kłopoty gastryczne.
Warszawa
26-05-2012 19:51
Moja mama miała często problemy z biegunką. Biedna męczyła się czasem nawet po kilka dni. W końcu postanowiłyśmy znaleźć jakiś skuteczny środek, który nie tylko zahamuje biegunkę w danej chwili, ale również będzie zapobiegać kolejnym. Myślę, że nam się udało. Przeglądając różne strony w internecie trafiłyśmy na Firmę CaliVita. Kupiłyśmy preparat "AC-Zymes". Jest to produkt, który zawiera bakterie Lactobacillus acidophilus, wykazujące wszechstronne działanie i aktywnie zwalczające patogeny, które dostały się do naszego układu pokarmowego, powodując m.in. biegunkę.
Od czasu stosowania tego preparatu mama nie ma już tego typu problemów. "AC-Zymes" pozwala jej zachować normalną florę jelit, eliminacje substancje szkodliwe dostające się do przewodu pokarmowego oraz zapobiega zaburzeniom procesów trawienia. Polecam ten produkt każdemu, kto ma tego typu problemu.
Tutaj macie link do sklepu, w którym ja dokonałam zakupu: http://www.vitero.pl/pl/p/AC-Zymes-2-mld-flo ry-100-kaps./129
Warszawa
23-05-2017 20:20
[url]http://www.zaufane-apteki.pl/blog/rozwolnienie-u-niemowlaka-136.html[/url] - poczytajcie sobie. Biegunka u niemowlaków naprawdę bywa niebezpieczna.
25-10-2017 14:38
Jeżeli chodzi o problemy z biegunką to ja zawsze stosuje smecta /www.apteka-melissa.pl/produkt/smecta-go-gotowa-do-wypicia-zawiesina-12-sasz,22351.html" > to jedyny środek do którego mam zaufanie bo wiem że nie tylko powstrzymuje objawy ale również leczy. A co do niebezpieczeństw w przypadku biegunki to koniecznie trzeba uzupełniać płyny bo w innym przypadku rzeczywiście może się to skończyć bardzo nie przyjemnie.
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7588
filmów425
blogów191
postów50319
komentarzy4196
chorób513
ogłoszeń23
jest nas18824
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu5
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Kozie mleko właściwości najzdrowsze w odżywianiu. | Organiczne suplementy diety dla wegan , jako składnik pokarmów. | Preparat pomagający w leczeniu tarczycy swanson , to idealne zioło do nabycia w naszym sklepie. |