Forum
Czy ktoś cierpi z Was na Ostosklerozę? Co moglibyscie doradzić innym chorym?
Autor tematu admin (69)
Polska
28-06-2009 10:14
Czy ktoś cierpi z Was na Ostosklerozę? Co moglibyście coś doradzić innym chorym? Jak wygląda leczenie u Was i czy przynosi jakieś efekty?
Kraków
29-06-2009 12:38
Co mogłabym doradzić chorym?tylko leczenie operacyjne ale i ono nie zagwarantuje skuteczności
Jak wyglada leczenie? protezowanie jednej z kosteczek słuchowych albo jak zachodzi taka potrzeba to wszytskich .Czy przynosi efekty ?tak zmniejszenie lub wyeliominowanie nie dosłuchu
12-08-2010 09:45
Leczenie wyłącznie przez zabieg operacyjny, im wcześniej tym lepiej, niewolno zwlekać bo dochodzi do obumarcia nerwu słuchowego i "protezka" nie pomoże... co do skuteczności to w znacznej mierze zależy od wykonującego zabieg. Jestem po dwóch perfekcyjnie zrobionych operacjach, jednak nieco za późno. ale i tak efekt jest zadowalający.
Polska
25-04-2013 10:03
Czy coś się zmieniło przez tych kilka lat? Są jakieś postępy w leczeniu otosklerozy? Może zwiększyła się skuteczność terapii?
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50417
komentarzy4200
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18880
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu1
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Elektryczne grzejniki łazienkowe to hit sprzedaży. | W leczeniu najważniejsza jest odporność na koronawirusa zwłaszcza u dziadków. | Stacjonarny rodzinny sklep zielarski już otwarty. | Amerykański i Japoński sprzęt stomatologiczny kupujemy w cenie z wysyłką. |