Forum
Półpasiec - Najlepsze leki na półpasiec
Autor tematu admin (69)
Polska
11-12-2009 20:34
Półpasiec - Najlepsze leki na półpasiec. Mi lekarz dermatolog przepisał Heviran 800 mg. Dopiero zacząłem go brać więc nie znam jeszcze działania. Jak u Was działał ten lek? Czy może leczyliście się czymś innym?
Warszawa
28-10-2013 14:05
Leków jest sporo, tutaj masz wymienione całe spektrum: http://abcpolpasiec.pl/leczenie-polpasca.php Najczęście są chyba stosowane te na bazie acyklowiru, jak heviran, ale to wszystko zależy od postaci półpaśca, zaawansowania itd.
Polska
29-10-2013 09:16
A czy te leki są refundowane?
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50417
komentarzy4200
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18871
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu2
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Szpitalne mocne torby bawełniane służą na narzędzia chirurgiczne. |