Forum
Choroby, Lekomania: leczenie
Autor tematu Marcel (1142)
Szczecin
06-01-2010 11:46
Choroby, Lekomania: Jak wygląda leczenie u Was tego nałogu? Co Wam pomaga?
Polska
07-06-2013 09:39
Może nie jest to stricte związane z tym tematem, ale myślę, że społeczne kampanie tego typu są niezwykle potrzebne. Błędne, często niepotrzebne stosowanie leków to niezwykle istotne zagrożenie.

http://nasze-choroby.pl/?act=news&news=2584
01-07-2016 14:49
Lekomania jak inne uzależnienia przede wszystkim siedzi nam w głowie. Dlatego w wielu przypadkach mówi się o terapii, zmianach leków i psychoterapii. W sumie z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że to prawda. Takie podejście mieli do mnie jako do lekomana w ośrodku w jakim byłem na leczeniu terapią Wiosenna. Mieści się w Ściejowicach. Nie mogę powiedzieć takie leczenie jest bardzo skuteczne. Mi się udało w końcu z tego wyjść. Życzę wszystkim również dobrego.
04-07-2016 11:57
szukaj wsparcia wsrod bliskich i osob ktore maja takie same problemy. jest to naprawde bardzo pomocne
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50416
komentarzy4198
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18857
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu1
zalogowani0
online (ostatnie 24h)1
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Szpitalne mocne torby bawełniane służą na narzędzia chirurgiczne. |