( Firma dodana w chorobie: Home >> Zdrowie >>  Zdrowy tryb życia )
Wizytówka Firmy: Szkoła Rodzenia dla Rodziców w Kluczborku
Opis firmy:  
Działa przy szpitalu od 1995 r., współpracuje z poradniami K. Szkołą kierują Jerzy Tomanek (ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego) i Jolanta Moniakowska (ginekolog-położnik). Można chodzić od początku ciąży, wymagana zgoda lekarza i obecność partnera. Zajęcia prowadzi też położna.Kurs: 10 godz. ćwiczeń, 20 godz. wykładów. Zajęcia w wynajętych pomieszczeniach (2 sale, w.c., szatnia).Z wyposażenia m.in. kasety wideo, lalki, piłki. Maksymalnie 10 par. W programie m.in. zwiedzanie oddziału położniczego, masaż. Są zajęcia dla kobiet w ciąży wysokiego ryzyka. Po porodzie: gimnastyka, masaż niemowlęcy - w każdą środę od 17 do 19. Całodobowe porady (położnicze, laktacyjne) - tel. 418 49 96. Zaświadczenia o ukończeniu kursu honorowane w ościennych szpitalach. Bezpłatna.
Ulica:  
Katowicka 3
Kod pocztowy, miejscowosc:  
Kluczbork
Telefon:  
(077) 418 14 61STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50417
komentarzy4200
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18882
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu1
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Elektryczne grzejniki łazienkowe to hit sprzedaży. | W leczeniu najważniejsza jest odporność na koronawirusa zwłaszcza u dziadków. | Stacjonarny rodzinny sklep zielarski już otwarty. | Amerykański i Japoński sprzęt stomatologiczny kupujemy w cenie z wysyłką. |