( Firma dodana w chorobie: Home >> Zdrowie >>  Zdrowy tryb życia )
Wizytówka Firmy: Szkoła rodzenia w Krośnie
Opis firmy:  
Szkoła Rodzenia istnieje od 1996 roku.

Obecnie zajecia odbywają się przy ul. Korczyńskiej 57:

- w poniedziałki od godz. 16.00 ; prowadzone są przez położne Odziału Położniczego.

- w czwartki i piątki od godz. 17.00 ; prowadzone są przez położną Szkoły Rodzenia.

Mamy oddzielną salę ćwiczeń, szatnię, WC i prysznic. Kurs obejmuje 10 spotkań.

Zapisy prowadzimy na bieżąco. Równocześnie pracuje dwie grupy.

Istnieje mozliwość zaplanowania kursu indywidualnego.
Ponadto dla kobiet rodzących kolejne dziecko proponujemy dogodne rozwiązania indywidualnie planując zajęcia dostosowane do potrzeb.

Całość podzielona jest na dwa bloki tematyczne, dotyczący porodu aktywnego i pielęgnacji i karmienia piersią. Ponadto prowadzimy naukę relaksu, masażu niemowlęcego i relaksacyjnego, ćwiczenia usprawniające i rozciągające, które ułatwiają poród. Poradnictwo laktacyjne. Zwiedzamy salę porodów rodzinnych.

Możliwość poznania położnych dyżurujących na Sali Porodowej. Spotykanie z ginekologiem i neonatologiem. Nie posiadamy umowy z NIZ.

Przygotowanie do karmienia piersią dla wszystkich chętnych przyszłych mam w każdy pierwszy wtorek miesiąca o godz. 16

(1 lipca, 5 sierpnia, 2 września, 7 października, 4 listopada, 2 grudnia), prowadzone przez profesjonalistów nieodpłatnie.
Zachęcamy do udziału.
Ulica:  
Korczyńska 57
Kod pocztowy, miejscowosc:  
38-400 KROSNO
Telefon:  
134378000
Fax:  
134378204STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50417
komentarzy4200
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18882
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu1
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Elektryczne grzejniki łazienkowe to hit sprzedaży. | W leczeniu najważniejsza jest odporność na koronawirusa zwłaszcza u dziadków. | Stacjonarny rodzinny sklep zielarski już otwarty. | Amerykański i Japoński sprzęt stomatologiczny kupujemy w cenie z wysyłką. |