W niedzielę Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz siedemnasty. W Finale weźmie udział ponad półtora tysiąca sztabów w Polsce oraz 27 sztabów zagranicznych. W organizację Finału włączyło się ponad 120 tys. wolontariuszy.
11-01-2009 18:43
Środki zebrane podczas XVII Finału WOŚP zostaną przeznaczone na wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci.

Finał zainauguruje szef WOŚP Jurek Owsiak o godz. 9.00 przed Urzędem Miasta w Szczecinie. Do wieczora w całym kraju będą odbywać się będą koncerty, imprezy, happeningi, aukcje charytatywne oraz zawody sportowe.

Ważnym elementem tegorocznego Finału będzie promocja zdrowego stylu życia. Ok. godz. 13.30 w Warszawie wystartuje bieg Policz się z Cukrzycą. Bieg organizowany jest od trzech lat, bierze w nim udział tylu uczestników, ile WOŚP zakupiła pomp insulinowych. W tym roku przygotowano 3003 pakiety startowe i tyle pierwszych osób otrzyma pamiątkową koszulkę oraz medal. Biegi odbędą się również w Szczecinie, Lublinie, Poznaniu.

STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50417
komentarzy4201
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18884
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu0
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Wysokiej jakości nowoczesne baseny i akcesoria w niskich cenach. | W leczeniu najważniejsza jest odporność na koronawirusa zwłaszcza u dziadków. | Internetowy duży Sklep Internetowy z ziołami oferuje naturalne produkty. | Wysokiej jakości nowoczesne soczewki kolorowe już w sprzedaży. | Amerykański i Japoński sprzęt stomatologiczny kupujemy w cenie z wysyłką. |