(11)
Oceń profil:
1 2 3 4 5
Średnia ocena: 2 Głosów: 1
Ostatnio na blogu:
WizytówkaRenata
ImięRenata
Nickrszyduk
Płećkobieta
Wiekukryty
Grupa krwi0-
Wzrost162
Waga50
Skąd
Wojewódz.lubelskie
Telpusty
Skypepusty
GG12488011
Moja główna choroba
Objawy, które wystąpiły u mnie przy: Ostrogi piętowe
ból pięty,podczas stania,siedzenia,leżenia,chodzenia,ból głowy,drżenie rąk,pocenie,drętwienie
Moje pozostałe choroby
Nerwica
Migrena
Objawy, które wystąpiły u mnie przy pozostałych chorobach
O mnie
Choroby

Kategoria: Nerwice i psychiczne

Fora
Proponuje aby tu rozmawiać na tematy luźne. Ktoś zaproponował picie rano kawy. Ok. Ja wole herbatę ale chętnie się jej z wami napije - zapraszam!
17-12-2010 11:06
Komentarze
Poznań
15-06-2010 23:30
Witam serdecznie i pozdrawiam

STATYSTYKI

zdjęć7589
filmów425
blogów191
postów50322
komentarzy4197
chorób514
ogłoszeń23
jest nas18826
nowych dzisiaj1
w tym miesiącu2
zalogowani0
online (ostatnie 24h)1
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Kozie mleko właściwości najzdrowsze w odżywianiu. | Organiczne suplementy diety dla wegan , jako składnik pokarmów. | Preparat pomagający w leczeniu tarczycy swanson , to idealne zioło do nabycia w naszym sklepie. |