(9)
Oceń profil:
1 2 3 4 5
Średnia ocena: 5 Głosów: 3
Ostatnio na blogu:
Wizytówkadominika
Imiędominika
Nickdominisiaaaaaa
Płećkobieta
Wiekukryty
Grupa krwi
Wzrost
Waga
Skąd
Wojewódz.dolnośląskie
Telpusty
Skypepusty
GGpusty
Moja główna choroba
Objawy, które wystąpiły u mnie przy: Nerwica Wegetatywna
Na początku miałam objawy takie jak zasłabnięcie i uczucie ciepła płynącego do głowy.Te objawy zaczęły się od kwietnia 2009 roku od października miałam jak to nazywam ,,ataki" .Jadąc samochodem zaczęły mi erce piec potem uczucie ciepła pieczenia na klatce piersiowej i kręgosłupie i na górnym odcinku kręgosłupa szyjnego.Zaczęłam cała się trząś nie wiem ze strachu dziwnie mi się robiło w głowie czami zastanawiałam się gdzie jestem chociaż dobrze wiedziałam gdzie jestem, uczucie słabości.I do tej pory miewam takie ataki serce jak by miało mi wyskoczyć te pieczenie w klatce .Na początku od pierwszego tego ataku miałam takie ataki jak nazywam co miesiąc nieraz co 2 tygodnie .Teraz się nasiliły miewam czasami ataki w ciągu dnia po 7 8 razy dziennie .Czasami mam 2 dni ze nie mam .
Ta choroba zmieniła całe moje życie
Moje pozostałe choroby
Nerwica
Lęk
Objawy, które wystąpiły u mnie przy pozostałych chorobach
drętwienie rąk,uczucie pieczenia na klatce piersiowej, plecach,rekach,często słabo mi jest,bol głowy,trzesienie się
O mnie
Jestem studentka 2 roku studiów .Studiuje zaocznie .Obecnie walczę z Nerwica i coraz lepiej jest naprawdę ataki mam ale to bardzo rzadko .Coraz częściej wiem że warto żyć .Jeśli ktoś ma problemy z nerwica proszę pisać ja włączę od października stosowałam już tyle metod ale jedna mi tylko pomogła .Coraz lepiej się czuję,nawet gdy miewam atak to bardzo lekki i nie panikuje jak kiedys )
Choroby

Kategoria: Nerwice i psychiczne

Fora
Komentarze
Szczecin
08-02-2010 10:58
Głowa do góry i uśmiechu wiecej !

STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50416
komentarzy4198
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18857
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu1
zalogowani0
online (ostatnie 24h)1
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Szpitalne mocne torby bawełniane służą na narzędzia chirurgiczne. |