(1)
Oceń profil:
1 2 3 4 5
Średnia ocena: 5 Głosów: 1
Ostatnio na blogu:
Wizytówkamareek66
Imięmareek66
Nickmareek66
Płećmężczyzna
Wiekukryty
Grupa krwi
Wzrost
Waga
Skąd
Wojewódz.świętokrzyskie
Telpusty
Skypepusty
GGpusty
Moja główna choroba
Objawy, które wystąpiły u mnie przy: Otoskleroza - leczenie Otosklerozy
utrata słuchu w lewym uchu, utrata słuchu w prawym uchu, szum w uszach
Moje pozostałe choroby
Objawy, które wystąpiły u mnie przy pozostałych chorobach
O mnie
Choroby

Kategoria: Laryngologiczne

Fora
Czy ktoś cierpi z Was na Ostosklerozę? Co moglibyście coś doradzić innym chorym? Jak wygląda leczenie u Was i czy przynosi jakieś efekty?
12-08-2010 09:45
Komentarze

STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50417
komentarzy4200
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18880
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu1
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Elektryczne grzejniki łazienkowe to hit sprzedaży. | W leczeniu najważniejsza jest odporność na koronawirusa zwłaszcza u dziadków. | Stacjonarny rodzinny sklep zielarski już otwarty. | Amerykański i Japoński sprzęt stomatologiczny kupujemy w cenie z wysyłką. |