(10)
Oceń profil:
1 2 3 4 5
Średnia ocena: 5 Głosów: 2
Ostatnio na blogu:
Wizytówkaiskierka69
ImięBeata
Nickiskierka69
Płećkobieta
Wiekukryty
Grupa krwi
Wzrost
Waga
Skąd
Wojewódz.mazowieckie
Telukryty
Skypeukryty
GGukryty
Moja główna choroba
Objawy, które wystąpiły u mnie przy: Polineuropatia-czuciowo-ruchowa - leczenie Polineuropatii
brak czucia powierzchownego, brak węchu, osłabiony smak, brak odporności, nie gojące się rany, rogowacenie skóry, stany zapalne u rąk i nóg, silne paraliżujące bóle rąk, trzęsienie rąk, zniekształcone palce u obu rąk, skrzywienie kręgosłupa
Moje pozostałe choroby
Neuropatia
Astma oskrzelowa
Objawy, które wystąpiły u mnie przy pozostałych chorobach
duszności astmatyczne
O mnie
Fora
Proponuje aby tu rozmawiać na tematy luźne. Ktoś zaproponował picie rano kawy. Ok. Ja wole herbatę ale chętnie się jej z wami napije - zapraszam!
28-02-2011 11:43
Choroby, Niedokrwistość: Jakie leki zażywacie w tej chorobie i czy pomagają Wam?
23-02-2011 16:02
Witam-chciała bym podzielić się z Wami-tym co ukrywam przed światem.Mam depresję choruję na nią od 3ech lat,ale do szpitala trafiłam po raz drugi.Jest mi bardzo ciężko z tym żyć tak w ukryciu,ale boję się reakcji ludzi tu gdzie mieszkam,staram się ukrywać,ale mam już dość tej samotności,chciała bym być inna,ale nie umię-co mam robić żeby zjednać sobie ludzi,i przestać się ciągle bać ludzi.?
21-02-2011 23:02
Jak można sobie poradzić z nerwicą? Jak radzicie sobie sami z nią?
20-02-2011 16:43
Komentarze

STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50417
komentarzy4200
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18871
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu2
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Szpitalne mocne torby bawełniane służą na narzędzia chirurgiczne. |