(2)
Oceń profil:
1 2 3 4 5
Średnia ocena: 3.7 Głosów: 3
Ostatnio na blogu:
Wizytówkakasia
Imiękasia
Nickkasia62
Płećkobieta
Wiek59
Grupa krwiA+
Wzrost166
Waga60
Skądpoznan
Wojewódz.wielkopolskie
Telpusty
Skypepusty
GGpusty
Moja główna choroba
Objawy, które wystąpiły u mnie przy: Atopowe zapalenie skóry
zmiany na skórze. uczulenie na promienie słoneczne
Moje pozostałe choroby
Hashimoto
Niedoczynność tarczycy
Objawy, które wystąpiły u mnie przy pozostałych chorobach
szybkie przybieranie na wadze - wizyta u lekarza , badania i diagnoza niedoczynność tarczycy. TSH 96 tycie, wypadanie włosów, bezsenność,stałe zmęczenie.
O mnie
meżatka, dwoje dzieci i dwoje wnucząt
Choroby

Kategoria: Alergie

Kategoria: Hormonalne

Fora
Choroby, Tarczyca: Jak radzicie sobie z chorobą Hashimoto? Jak ją zdiagnozowano u Was i jakie mieliście objawy?
12-07-2013 12:16
Choroby, Atopowe zapalenie skóry: Jak diagnozuje się tę chorobę, na czym polega rozpoznanie i jak szybko w waszym przypadku udało się postawić trafną diagnozę?
12-07-2013 12:07
Komentarze

STATYSTYKI

zdjęć7593
filmów425
blogów196
postów50417
komentarzy4200
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18882
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu1
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Elektryczne grzejniki łazienkowe to hit sprzedaży. | W leczeniu najważniejsza jest odporność na koronawirusa zwłaszcza u dziadków. | Stacjonarny rodzinny sklep zielarski już otwarty. | Amerykański i Japoński sprzęt stomatologiczny kupujemy w cenie z wysyłką. |