Lekarstwo
Rubia Complexe Nr 3
Wskazania: Kamica nerkowa i pęcherzowa. Profilaktyka i leczenie kamicy moczowej oraz towarzyszących stanów zapalnych układu moczowego. Kolka nerkowa. Dawkowanie: Doustnie. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej : 3 - 4 razy dziennie 20 - 30 kropli na wodę, między posiłkami . W przypadku kolki nerkowej co 15 minut. Nawroty : 3 razy dziennie 20 kropli na wodę, między posiłkami - przyjmować przez 6 tygodni, robić przerwę 3 - 4 miesięczną. Dzieciom poniżej 10 roku życia podawać tyle kropli na wodę, ile dziecko ma lat.
1 2 3 4 5
Średnia ocena 4
Dodane przez Marcel (1142)
Data dodania 23-12-2010 14:33
Zgłoś nadużycie

Aby dodać komentarz proszę się zalogować

STATYSTYKI

zdjęć7592
filmów425
blogów193
postów50343
komentarzy4197
chorób514
ogłoszeń23
jest nas18831
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu5
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Copyright nasze-choroby.pl | zdrowie-nasze.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Kozie mleko właściwości najzdrowsze w odżywianiu. | Organiczne suplementy diety dla wegan , jako składnik pokarmów. | Preparat pomagający w leczeniu tarczycy swanson , to idealne zioło do nabycia w naszym sklepie. |