Forum
Rana na pięcie
Autor tematu tomek123 (0)
25-04-2013 21:08
Pilnie potrzebuję pomocy w związku z wyleczeniem rany na pięcie, która nie chce mi się goić. Mam w dodatku nie całkowitą drożność tętnic w nogach (co też utrudnia gojenie), mam 45 lat jetem także po przeszczepie nerki. Nie mogę znaleźć w Polsce odpowiedniego lekarza lub placówki która podjęłaby się leczenia takiego schorzenia, a już moje poszukiwanie i wizyty prywatne trwa prawie 5 miesięcy. Rana ta powoduje straszny ból( prawie nie mogę chodzić).Proszę o odpowiedź. Dziękuję.
30-07-2013 10:41
podsyłam pomocny link https/recepcjamedyczna.pl/jforum/lekarz-rodzinny
31-07-2013 00:35
tak i dzięki temu linkowi chory będzie mógł chodzic,tańczyć, i jeden Bóg wie co jeszcze robić.

Drożność żył to podstawa każdego leczenia,bez drożności jakiejkolwiek żyłki nie ma mowy o prawidłowym leczeniu.Lekarze bardzo lubią środek na rozcieńczenie krwi.Jeszcze bardziej jako dodatkowy środek to podkolanówki lub rajstopy uciskowe. Faktycznie nie zaszkodzą ale do leczenia i w ogóle do wyleczenia nie dopuszczą.Radzę więc szukać porad roberta w sites google i zastosować zwykłą pieprzoną cytrynę bez żółte skórki.
01-08-2013 23:46
Choroba Bürgera to choroba żył lub tętnic,dawno temu pan doktor z mojej miejscowości zdiagnozował taką u mnie dolegliwość. Mylił się bo nie było cech typu zakrzepu i choroby typu pozakrzepowego. Durny lekarz można by powiedzieć,nie wziął pod uwagę co mówi pacjent, zwyczajnie go OLAŁ MIAŁ GO KURWA W DUPIE.
Takich mamy lekarzy w Polsce, zdali za jaja,śmietanę i masło.
Szukaj lekarza na stronie znanylekarz.pl w swojej miejscowości,dopytuj się o opinie,staraj się żyć dobrze z naturą. Pamiętaj że natura dawno przed Twoim urodzenie znalazła lek na Twoją dolegliwość. Słyszałeś pewnie o skleroterapii - czyli zamykaniu żył chorych. I wiec że każdy zabieg lub też lek nie naturalny nie przysporzy Ci zdrowia. Uszkodzi na 100% inny organ, a pomoże tylko na chwilę.
Skleroterapia to nie jest najlepsze wyście, ale da Ci czas na zmianę sposobu odżywiania, to ważne byś mógł poczuć się lepiej. Ten czas po zabiegu może być krótki więc spiesz się.
Powodzenia
Polska
02-02-2016 15:40
@tomek123
I jak tam? Znalazłeś w końcu skuteczny sposób na problem z raną na pięcie?
Dodawanie postów możliwe jedynie po zalogowaniu

STATYSTYKI

zdjęć7598
filmów425
blogów197
postów50485
komentarzy4204
chorób514
ogłoszeń24
jest nas18894
nowych dzisiaj0
w tym miesiącu0
zalogowani0
online (ostatnie 24h)0
Utworzone przez eBiznes.pl

Nasze-choroby.pl to portal, na którym znajdziesz wiele informacji o chorabach i to nie tylko tych łatwych do zdiagnozowania, ale także mających różne objawy. Zarażenie się wirusem to choroba nabyta ale są też choroby dziedziczne lub inaczej genetyczne. Źródłem choroby może być stan zapalny, zapalenie ucha czy gardła to wręcz nagminne przypadki chorób laryngologicznych. Leczenie ich to proces jakim musimy się poddać po wizycie u lekarza laryngologa, ale są jeszcze inne choroby, które leczą lekarze tacy jak: ginekolodzy, pediatrzy, stomatolodzy, kardiolodzy i inni. Dbanie o zdrowie nie powinno zaczynać się kiedy choroba zaatakuje. Musimy dbać o nie zanim objawy choroby dadzą znać o infekcji, zapaleniu naszego organizmu. Zdrowia nie szanujemy dopóki choroba nie da znać o sobie. Leczenie traktujemy wtedy jako złote lekarstwo na zdrowie, które wypędzi z nas choroby. Jednak powinniśmy dbać o zdrowie zanim choroba zmusi nas do wizyty u lekarza. Leczenie nigdy nie jest lepsze od dbania o zdrowie.

Wysokiej jakości bielizna męska już w sprzedaży. |